Najlepsze obuwie medyczne do masażu stóp

Czy pracujesz na stojąco lub przez cały dzień jesteś w biegu? Dlatego często odczuwasz ból nóg oraz uczucie ciężkości? Jedną z metod zrelaksowania stóp jest zakładanie obuwie medycznego. Jak wybrać obuwie medyczne? Jakie korzyści daje noszenie go? Podpowiadamy w krótkim poradniku poniżej.

Czytaj dalej

Czy na diecie można pić alkohol?

Drinki, piwo i wino często kuszą po przejściu na dietę, jednak czy wskazane jest ich picie? Jak alkohol wpływa na przemianę materii? Czy można w ogóle pić alkohol? Jeśli tak, to jaki? Odpowiedzi poniżej!

Czytaj dalej

Opatrunek na ząb – po co i na jak długo się go zakłada?

Leczenie stomatologiczne jest zróżnicowane zależnie od indywidualnych uwarunkowań i stanu uzębienia danego pacjenta. Czasami przed założeniem właściwej plomby dentysta stosuje opatrunek na ząb, który należy wymienić na stałą plombę w określonym czasie. Dowiedz się, kiedy i w jakim celu stosuje się opatrunek tymczasowy na ząb i po jakim czasie należy go wymienić.

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.