Jaką pastę do zębów wybrać?

Jeśli chodzi o higienę jamy ustnej, współcześnie opcje są niemal nieograniczone. Na rynku istnieje tak wiele różnych rodzajów past do zębów, że może być Ci trudno wybrać tę odpowiednią. Czym powinieneś kierować się przy zakupie? Dowiesz się tego w poniższym artykule.

Czytaj dalej

Jak bezpiecznie używać oleju pichtowego?

Jest powszechnie stosowany przez mieszkańców mroźnej Syberii, którzy olej pichtowy traktują jako środek pobudzający krążenie, a tym samym rozgrzewający organizm. Pomaga on także zwalczać szkodliwe patogeny i opóźniać procesy starzenia się. Ale to nie wszystkie właściwości prozdrowotne, jakie posiada olej pichtowy.

Czytaj dalej

Analizator składu ciała – dlaczego warto z niego korzystać na co dzień?

Urządzenie jest niezwykle użyteczne, ponieważ pozwala na określenie proporcji pomiędzy tkanką tłuszczową i mięśniową, nawodnieniem organizmu oraz zmineralizowaniem kości. Cenne informacje, które dzięki niemu pozyskujesz, są wykorzystywane w leczeniu otyłości i zachowaniu optymalnego zdrowia. Przekonaj się, dlaczego warto mieć taki przyrząd.

Czytaj dalej

Pierwsze objawy łuszczycy - co powinno nas skłonić do wizyty u specjalisty?

Łuszczyca jest chorobą, z którą mierzy się sporo osób, w Polsce około 1 mln. osób przeważnie w wieku 20-40 lat. Jak wygląda leczenie łuszczycy? I jakie pierwsze objawy łuszczycy możemy zauważyć. Warto wiedzieć, jak przebiega choroba oraz jak się przygotować na leczenie. Dziś zatem pochylimy się bardziej nad tematem łuszczycy.

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.