Jak wybrać probiotyk dla dziecka?

Jedną z najważniejszych ról opiekunów jest zabezpieczenie zdrowia swoich pociech. Dotyczy to nie tylko codziennego życia, ale także sytuacji wyjątkowych, jakimi są choroby dotykające dziecko. Po jakie preparaty warto sięgnąć, gdy dziecko cierpi z powodu biegunki? Odpowiadamy.

Czytaj dalej

Kiedy należy zgłosić się do neurologa dziecięcego?

Neurologia dziecięca to bardzo ważna specjalizacja lekarska. Wiele dzieci cierpi bowiem na rozmaite dolegliwości układu nerwowego, a potrzeba specjalistycznych konsultacji w tym zakresie nieustannie rośnie. Czym zatem zajmuje się neurolog dziecięcy i kiedy należy zwrócić się po jego pomoc? Odpowiedź znajdziesz w poniższym tekście.

Czytaj dalej

Fotelik samochodowy 0-13 kg – co trzeba wiedzieć przed zakupem?

Kompletujesz wyprawkę niemowlęcą? Na liście zakupów – tuż obok łóżeczka niemowlęcego czy wózka dziecięcego – nie może zabraknąć fotelika samochodowego 0-13 kg. Czy na pewno wiesz o nim wszystko? Zostań z nami na dłużej i sprawdź, na co zwrócić szczególną uwagę przed zakupem tego produktu.

Czytaj dalej

Turystyczna mata do przewijania – co warto o niej wiedzieć?

Co powinno znaleźć się w każdej wyprawce dla noworodka? To pytanie zadaje sobie praktycznie każda, przyszła mama, zwłaszcza jeżeli wkrótce urodzi swoje pierwsze dziecko. Oprócz typowych środków pielęgnacyjnych, ubranek, a także gadżetów, warto zdecydować się na produkty dodatkowe, które mogą przydać się na przykład w podróży. Takim artykułem jest na pewno turystyczna mata do przewijania, którą warto nabyć wraz z tradycyjnym przewijakiem. W jaki sposób użytkować matę? Gdzie kupić polecany produkt? Zachęcamy do lektury.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.