Zabiegi fibryną bogatopłytkową – sprawdź jej wykorzystanie w poprawie kondycji skóry i włosów

Medycyna estetyczna dysponuje szerokim zakresem świadczonych usług, co pozwala uporać się z różnymi problemami i defektami. Jedną z innowacyjnych metod leczenia jest wykorzystanie fibryny bogatopłytkowej. To naturalny materiał pozyskiwany z krwi pacjenta, dzięki czemu zabiegi są w pełni bezpieczne nawet dla alergików. Biostymulatory są biokompatybilne z organizmem człowieka, stąd też nie wywołują powikłań. Dzięki swym niezwykłym właściwościom fibryna bogatopłytkowa zyskuje coraz większe uznanie wśród pacjentów. 

Czytaj dalej

Czym jest bonding zębów i jak przebiega zabieg?

Piękny uśmiech odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu. Dodaje on nie tylko pewności siebie, ale także pozwala na sprawienie pozytywnego wrażenia w kontaktach interpersonalnych. Uśmiech jest często pierwszym elementem, który zauważamy u drugiej osoby. Współcześnie, dzięki postępowi w dziedzinie stomatologii estetycznej, każdy może poprawić wygląd swojego uśmiechu w sposób bezpieczny i skuteczny. Bonding zębów stanowi popularną metodę odbudowy powierzchni zębów. Na czym on jednak dokładnie polega? Zapraszamy do lektury!

Czytaj dalej

Plastyka warg sromowych - wszystko, co musisz wiedzieć

Plastyka warg sromowych, znana także jako labioplastyka, to zabieg chirurgiczny coraz częściej wykonywany wśród kobiet. Wokół tematu narosło wiele mitów i niepewności, dlatego warto przeanalizować wszystkie aspekty tej procedury medycznej. Dlaczego kobiety decydują się na ten zabieg? Jak przebiega i jakie są ewentualne ryzyka?

Czytaj dalej

Jaki rowerek do ćwiczenia w domu wybrać na drodze do całorocznej dobrej formy?

Czy wiesz, że coraz więcej osób wybiera rower jako swój główny środek transportu? Może nawet należysz do tej grupy? Trudno się dziwić! Jest to nie tylko ekologiczne rozwiązanie, ale również ogromna oszczędność czasu, gdy trzeba ominąć korki lub znaleźć miejsce parkingowe. W poniższym artykule przedstawiamy stacjonarne rowerki, które pozwolą ci cieszyć się jazdą niezależnie od pogody, bo choć pory roku się zmieniają, to dobra kondycja może być całoroczna.

Czytaj dalej

Domowy salon piękności

Aby odpowiedzieć na pytanie należy się zastanowić co to właściwie znaczy profesjonalna pielęgnacja skóry ? Czy chodzi wyłącznie o to, żeby wszelkie zabiegi wykonywane były przez wykwalifikowaną kosmetyczkę w specjalistycznym gabinecie?

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.