Co powinien zawierać krem na naczynka?

Cera naczynkowa wymaga rozważnej pielęgnacji oraz odpowiednio dobranych produktów. Ich znalezienie nie jest łatwe – zwłaszcza jeśli oprócz reaktywności występują także inne problemy skórne. Jakie kosmetyki do cery naczynkowej wybrać, aby poprawić jej kondycję? Co powinien zawierać dobry krem na naczynka? Czego należy wystrzegać się w pielęgnacji? Odpowiedzi na pytania znajdziecie w artykule.

Czytaj dalej

Czym jest i na czym polega zawód lekarza medycyny estetycznej?

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z roku na rok zyskują na popularności. Dzięki nim można w krótkim czasie poprawić urodę i skutecznie zahamować procesy starzenia. Taką usługę powinien wykonywać doświadczony lekarz medycyny estetycznej. Wówczas klient otrzyma gwarancję, że zabieg został przeprowadzony zgodnie ze sztuką lekarską oraz z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. A na czym dokładnie polega ten zawód i kto może zostać lekarzem medycyny estetycznej?

Czytaj dalej

Bonding zębów w Łodzi. Jak dbać o zęby po zabiegu? Porady i wskazówki dla pacjentów

Bonding to zabieg, który wykonuje się w ramach stomatologii estetycznej. Nie tylko niweluje niedoskonałości i poprawia ogólny wygląd zębów, ale też zamyka przestrzenie między zębami. To, jak długo utrzymują się efekty bondingu, zależy od kilku czynników, w tym diety. Jak zatem dbać o zęby po zabiegu? I skąd ta rosnąca popularność bondingu?

Czytaj dalej

Co może być przyczyną wypadania włosów?

Włosy wypadają każdego dnia, jednak nadmierna utrata ich gęstości może być objawem nieprawidłowej pracy organizmu. Za wypadanie włosów odpowiada kilka czynników, a problem często bywa złożony i trudno samodzielnie ustalić przyczynę przypadłości. U niektórych osób powodem wzmożonej utraty kosmyków będzie nieprawidłowa pielęgnacja, natomiast u innych – przewlekły stres. Jakie są najczęstsze przyczyny wypadania włosów i gdzie szukać wsparcia?

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.