Szkła kontaktowe czy okulary? Wady i zalety obu rozwiązań

Około 75% naszego społeczeństwa dotkniętych jest wadami wzroku w różnej postaci i nasileniu. Większość z tych osób powinna korzystać z jakichś form korekcji. Mamy tu dwie możliwości – okulary lub soczewki kontaktowe. Które wybrać? Przed tym dylematem staje wiele osób. Spróbujmy więc uporządkować informacje o tym, co różni okulary od soczewek i jakie mają zalety (oraz oczywiście wady).

Czytaj dalej

Od czego zależy cena implantów?

Implanty stomatologiczne to jedno z najatrakcyjniejszych rozwiązań dla wszystkich osób marzących o śnieżnobiałych zębach. Implanty Gdańsk dają o wiele lepsze poczucie komfortu od klasycznych protez. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest wyrównanie układu zębów, a także pozwala nadać im śnieżnobiały kolor. Z tego artykułu dowiesz się, ile kosztują implanty Gdańsk.

Czytaj dalej

Czy warto zdecydować się na depilację laserową bikini?

Depilowanie bikini jest dla wielu kobiet obowiązkowym zabiegiem kosmetycznym. Jeżeli jeszcze nigdy tego nie robiłaś i rozważasz umówienie się na zabieg, to powinnaś dowiedzieć się, jak przygotować się do depilacji laserowej bikini. Mamy dla Ciebie kilka podstawowych informacji, które pozwolą Ci czuć się pewnie podczas pierwszej wizyty w salonie kosmetologa.

Czytaj dalej

Najlepsza metoda przedłużania włosów

Przedłużanie włosów to droga na skróty do pięknych i długich włosów. Polega ono na doczepianiu do naturalnych włosów odpowiednio dobranych sztucznych pasm. Dzięki temu zabiegowi włosy mogą być przedłużone nawet do 60 cm, jednak długość doczepianych włosów należy skonsultować z ekspertem. Zastanawiasz się, czy przedłużanie włosów jest zabiegiem odpowiednim dla Ciebie? Poniżej znajdziesz szereg informacji, które rozwieją Twoje wątpliwości.

Czytaj dalej

Dlaczego warto stosować kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy to składnik często wykorzystywany w kosmetologii i medycynie estetycznej. Jego wyjątkowo silne właściwości nawilżające sprawiają, że jest bardzo skuteczny w nawadnianiu, i to nawet mocno przesuszonej skóry. Sprawdź, czym jest i jak działa kwas hialuronowy, a także komu poleca się jego stosowanie.

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.