Skuteczne leczenie łysienia androgenowego

Utrata włosów to wstydliwy problem, który dotyka sporo osób. Nadmierne wypadanie włosów i brak ich odrastania może w krótkim czasie doprowadzić do nieestetycznych prześwitów, a w dłużej perspektywie czasu do całkowitego wyłysienia. Najczęstszą przyczyną łysienia zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn jest tzw. łysienie androgenowe, które ma podłoże hormonalne. Odpowiednio wczesne podjęcie leczenia może jednak znacząco spowolnić ten proces i na dłużej zachować bujną czuprynę.

Czytaj dalej

Liposukcja strzykawkowa - Na czym tak właściwie polega małoinwazyjna wersja liposukcji?

Wiele osób myśli o tym, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Można to uczynić na kilka różnych sposobów, a jednym z nich jest profesjonalnie przeprowadzony zabieg liposukcji. Otwarcie się na medycynę estetyczną w wielu przypadkach doprowadza do tego, że pacjenci poprawiają swoje samopoczucie, a do tego dbają o atrakcyjniejszą sylwetkę i pozbywają się nadmiaru tłuszczu z brzucha lub podbródka. Czym jednak tak właściwie jest liposukcja strzykawkowa i jakie niesie za sobą zalety?

Czytaj dalej

Dobry preparat do wybielania zębów

Poszukujesz sprawdzonych sposobów na to, aby móc się cieszyć zdrowymi i białymi zębami? Okazuje się, że wcale nie musisz się udawać do gabinetu stomatologicznego, aby osiągnąć swój cel. Na szczęście istnieje wiele polecanych preparatów, dzięki którym również możesz uzyskać białe zęby. Warto jednak wiedzieć, które z nich są nie tylko najbardziej skuteczne, ale również będą całkowicie bezpieczne dla Twojego uzębienia.

Czytaj dalej

Kombajny kosmetyczne - jaki najlepiej wybrać?

Kombajny kosmetyczne to urządzenia, które cieszą się coraz większą popularnością. W salonach kosmetycznych profesjonalne kombajny są używane już od dłuższego czasu, jednak mini-kombajny do użytku domowego to dosyć świeża sprawa. Wielu kosmetologów i lekarzy wciąż zastanawia się, czy kombajn kosmetyczny to dobra inwestycja. Trzeba przyznać, że urządzenie, to do użytku profesjonalnego, nie kosztuje mało, ale jest warte swoje ceny!

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.