Usuń owłosienie skutecznie z laserem Palomar Vectus!

Idealnie gładkie ciało bez nieestetycznych odrostów, grudek i podrażnień już dawno jest w zasięgu kobiet oraz mężczyzn, którym zależy na takim efekcie. Jednak aby epilacja, czyli usuwanie owłosienia laserem, była skuteczna, konieczny jest wybór odpowiedniego urządzenia i prawidłowe przeprowadzenie serii zabiegowych. Przybliżamy zalety lasera Palomar Vectus, uznawanego za jeden z najskuteczniejszych sprzętów w tej dziedzinie!

Czytaj dalej

Akcesoria kosmetyczne - pielęgnacja skóry, maski na twarz, produkty higieniczne

Akcesoria kosmetyczne do pielęgnacji skóry to nowy trend, który pojawia się na rynku. Zostały zaprojektowane, aby zapewnić przyjazną dla skóry i zdrową alternatywę dla kosmetyków. Jak mówią, piękno jest dla każdego czymś innym i co jedna osoba uważa za piękne, inna może nie. Dlatego te akcesoria kosmetyczne do pielęgnacji skóry występują we wszystkich kształtach, rozmiarach i kolorach. Są one dostępne od marek high-end, takich jak Dior i Lancome, po bardziej przystępne marki, takie jak Lush.

Czytaj dalej

Proteiny - jak działają na włosy?

Jeśli Twoje włosy są lśniące, witalne, sprężyste, oznacza to, iż pewnie nie brak im protein, czyli głównych składników budulcowych włosów. Jeśli jednak borykasz się z włosami znacznie osłabionymi, łamliwymi, kruchymi i pozbawionymi basku, bardzo możliwym jest, iż Twoim włosom brakuje protein. Jaką rolę dla włosów odgrywają proteiny? Tych rzeczy dowiesz się z naszego artykułu lub wytłumaczy Ci je dobry trycholog. Poznań to jedno z miast, gdzie znajdziesz najnowocześniejszy gabinet trychologiczny.

Czytaj dalej

Jak poprawnie używać pianki do włosów?

Pianka do włosów to kosmetyk, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest on obecny w wielu kosmetyczkach – zarówno męskich, jak i kobiecych. Jego zadaniem jest uniesienie włosów, dodanie im objętości, ujarzmienie burzy loków. Tak naprawdę jednak pianka do włosów ma o wiele szersze zastosowanie i będzie ona kompleksowym, uniwersalnym wyborem przy stylizacji. Jak jednak jej poprawnie używać? O czym pamiętać?

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.