Działanie i właściwości ekstraktu z pestek winogron

Ekstrakt z pestek winogron to suplement diety, który ma szerokie zastosowanie. Zawarte w nim składniki wykazują działanie antyoksydacyjne, wspierają syntezę kolagenu i poprawiają funkcjonowanie układu krążenia. Właściwości lecznicze OPC wynikają z zawartości witaminy C, beta-karotenu, polifenoli, tokoferolu i innych składników, które powinny znaleźć się w zróżnicowanej zdrowej diecie. Dowiedz się więcej o właściwościach i zastosowaniu ekstraktu OPC.

Czytaj dalej

Zioła wysokiej jakości - Peruwiańskie Zioła.

Niesłabnąca popularność naturalnych terapii sprawia, że rynek ziołowych suplementów stale się rozszerza. W takiej sytuacji można mieć trudności ze znalezieniem godnych zaufania produktów, które będą bazowały na wartościowych składnikach. Szczęśliwie, firma Uncaria ČR działa nieprzerwanie od roku 2001 dostarczając najlepszych mieszanek ziołowych, ekstraktów, suszonych owoców oraz zdrowej żywności pozbawionej konserwantów.

Czytaj dalej

Różnice między miodem rzepakowym a innymi rodzajami miodu

Miód, słodki nektar produkowany przez pszczoły, jest nie tylko smakowitym dodatkiem do wielu potraw, ale również cenionym składnikiem o licznych właściwościach zdrowotnych. W zależności od pochodzenia miodu, jego właściwości mogą się różnić. W tym artykule przyjrzymy się miodowi rzepakowemu oraz porównamy go z innymi popularnymi rodzajami miodu.

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.