W jaki sposób abonament medyczny różni się od ubezpieczenia zdrowotnego?

Abonamenty medyczne, podobnie jak ubezpieczenie zdrowotne, zyskują na popularności. Im gorszy jest publiczny system opieki zdrowotnej, tym więcej pacjentów wybiera programy oferujące prywatne usługi lekarskie. Jaka jest różnica między subskrypcją a polisą? wyjaśniamy. Jeśli zależy Ci na prywatnych usługach medycznych, możesz samodzielnie opłacić każdą wizytę w placówce medycznej lub wykupić abonament medyczny lub polisę ubezpieczenia zdrowotnego.

Czytaj dalej

Jakie meble metalowe są potrzebne w Twojej firmie?

Wybór mebli do firm jest niezwykle ważny, bowiem to właśnie one zapewniają komfort i wygodę pracownikom oraz są odpowiedzialne za stworzenie atrakcyjnego i przyjemnego designu. Meble metalowe takie, jak szafki biurowe, regały magazynowe, szafki socjalne i szafy do przechowywania narzędzi idealnie sprawdzą się w firmach, bo są odporne na urządzenia, łatwe w utrzymaniu czystości i bezpieczne dla dokumentów.

Czytaj dalej

Wózkowanny i łóżkowanny - wsparcie w pielęgnacji pacjentów

Istnieje grupa sprzętów, które niezwykle wspomagają właściwą opiekę nad chorym, w tym pielęgnację osób o ograniczonej ruchowości, a także ułatwiają im wykonywanie codziennych czynności higienicznych. Do takich urządzeń z pewnością zaliczymy wózko wanny i łóżko wanny. Dzięki nim możliwe staje się bezpieczne i komfortowe transportowanie pacjentów pod prysznic czy do łazienki. Przy wyborze tego rodzaju sprzętu kluczowa pozostaje jego funkcjonalność, łatwość obsługi i solidność wykonania. Sklep internetowy Prolifter.pl to renomowany sprzedawca sprzętów wspierających transport i rehabilitację chorych. W bogatej ofercie serwisu znajdą Państwo wiele zróżnicowanych modeli wózkowanien, wszystkie wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadające wiele udogodnień - spust wody z korkiem, odchylane barierki boczne czy system podnoszenia i opuszczania konstrukcji z zastosowaniem siłownika hydraulicznego. 

Czytaj dalej

Jak wybrać odpowiednią lodówkę medyczną?

Leki, krew, szczepionki czy roztwory zawsze powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach. Niektóre medykamenty muszą być składowane w lodówkach medycznych, by nie stracić swoich właściwości.

Czytaj dalej

Jak wybrać producenta mebli medycznych?

Szukasz solidnych mebli do gabinetu lekarskiego, które będą służyć Ci przez wiele lat? Przekażemy Ci kilka wskazówek, które mogą okazać się pomocne przy wyborze producenta mebli medycznych, a dzięki temu z łatwością znajdziesz odpowiednie wyposażenie do przychodni lub szpitala.

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.