Co wybrać: monohydrat kreatyny czy inne formy?

Kreatyna, jeden z najlepiej przebadanych suplementów diety pomagających w budowaniu masy mięśniowej, dostępna jest na rynku w kilku formach. Choć najczęściej spotykany jest monohydrat kreatyny, można nabyć także inne związki tego kwasu beta-metyloguanidynooctowego. Która z nich będzie najlepsza, na jaki produkt warto postawić? Jak powinno wyglądać przyjmowanie kreatyny? Sprawdź dostępne możliwości.

Czytaj dalej

Jak nie bać się wizyty u stomatologa?

Wizyta u stomatologa to niejednokrotnie ostatnia deska ratunku w momencie, gdy boli nas ząb. Większość z nas unika chodzenia do dentysty w celach profilaktycznych, czego przykre skutki odczuwamy potem siedząc na fotelu stomatologicznym z konieczności. Tymczasem nowoczesna stomatologia znalazła rozwiązania, dzięki którym pacjenci nie muszą się bać gabinetów dentystycznych. 

Czytaj dalej

Jak uchronić się przed udarem?

Udar mózgu to schorzenie, które jest jedną z głównych przyczyn zgonów w Polsce. Dotyka on szczególnie osoby starsze, otyłe, chorujące na serce, cukrzycę lub nadciśnienie. Choć jest on niezwykle groźny, istnieją metody zmniejszające jego ryzyko. Jak zatem uchronić się przed udarem?

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.