Jak zwiększyć i zbudować masę mięśniową?

Chcesz zwiększyć masę mięśniową, ale nie wiesz, od czego zacząć? Same treningi nie przynoszą pożądanego efektu? Warto uzupełnić je o zbilansowaną dietę, a także odpowiednio dobraną suplementację. Zobacz, co jeszcze ma znaczenie w kontekście budowania masy mięśniowej.

Czytaj dalej

Innowacyjny sprzęt medyczny rewolucjonizuje opiekę zdrowotną

W obliczu ciągłego postępu technologicznego, Egerton sp. z o.o., pod przewodnictwem Błażeja Pancerza, skupia się na przekraczaniu granic możliwości w opiece zdrowotnej poprzez wprowadzanie innowacji w medycynie. Nasze zaangażowanie w rozwój innowacyjnego sprzętu medycznego, takiego jak Spider Arm, oraz w projekty cyfryzacji procesów, takie jak Skaner Ran, Elektroniczna Pielęgniarka, i integracje sprzętu medycznego z systemami HIS, odzwierciedla naszą misję zapewnienia najwyższej klasy opieki pacjentom.

Czytaj dalej

Płyta Ażurowa: Kiedy warto ją zastosować?

Współczesne trendy w architekturze cechują się zachowaniem harmonii pomiędzy roślinnością a zastosowaniem betonowych płyt w projektach. Aby, osiągnąć zamierzony efekt warto zastosować betonowe płyty ażurowe, które spełniają te wymagania. Betonowe płyty ażurowe to rozwiązanie zdobywające coraz większą popularność, co wynika z licznych korzyści zarówno praktycznych, jak i estetycznych. W tym artykule przedstawiamy zalety wynikające z zastosowania betonowych płyt ażurowych. Zarówno w projektach ogrodów jak i na parkingach, podjazdach czy jako zabezpieczenia skarp.

Czytaj dalej

Szkolenia z henny – rozwijaj się w zawodzie

Przepiękne brwi są wizytówką każdej kobiety. Współcześnie wykonuje się na nich wiele zabiegów, aby je upiększyć i sprawić, by ich właścicielki czuły się znacznie piękniejsze, bardziej kobiece i zmysłowe. W związku z tym również rośnie zapotrzebowanie na rozmaite zabiegi w salonach kosmetycznych. A dzisiejsza kosmetologia i medycyna estetyczna są w stanie zadbać nawet o brwi bardzo zniszczone u osób, które borykają się chociażby z rozmaitymi chorobami.

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.