Jak działa i ile kosztuje catering dietetyczny w Poznaniu?

Lato już za nami, a tobie mimo starań nie udało się zrzucić zbędnych kilogramów i uzyskać wymarzonej sylwetki? Nie zniechęcaj się tym. Odchudzanie to jedna z najtrudniejszych rzeczy na świecie. Jej powodzenie w dużej mierze zależy od tego, jak się do tego zadania przygotujemy i czy będziemy działać wg jakiegoś planu lub, czy rzucimy się na głęboką wodę bez żadnej strategii. My to dobrze rozumiemy i niezmiennie od wielu lat pomagamy Wam chudnąć i dbać o swoje zdrowie. W jaki sposób to robimy?

Czytaj dalej

Bezpieczna i komfortowa kąpiel dzięki siedziskom do wanny

Dla osób starszych, zmagających się często z ograniczeniami motorycznymi, codzienna kąpiel stanowi spore wyzwanie, zwłaszcza jeśli korzystają z wanny. Wysiłku wymaga nie tylko wchodzenie do środka i opuszczanie jej wnętrza, ale także przyjęcie i utrzymanie pozycji siedzącej wymagającej wyprostowania nóg. Dodatkowym utrudnieniem jest śliskość dna wanny, niosąca zagrożenie upadkiem. Siedzisko do wanny niemal całkowicie rozwiązuje te problemy.  

Czytaj dalej

Metalowe meble do gabinetu lekarskiego i ich zalety

Meble metalowe do gabinetu lekarskiego zyskują coraz większą popularność i uznanie wśród szerokiego grona odbiorców. Ich różnorodna gama korzyści designerskich oraz funkcjonalnych sprawia, że coraz częściej wybierane są zarówno do aranżacji prywatnych, jak i publicznych gabinetów. W czym tkwi sekret i tajemnica popularności mebli metalowych? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Czytaj dalej

Esperal wspiera alkoholika w wytrwaniu w trzeźwości

Choroba alkoholowa wymaga złożonego leczenia, na które składa się między innymi farmakoterapia oraz psychoterapia. Wśród metod, które wspierają leczenie alkoholizmu, można wyróżnić między innymi odtruwanie alkoholowe oraz wszywkę alkoholową Esperal.

Czytaj dalej

Senior w Internecie – portal dla seniora o tematyce zdrowotnej i nie tylko

Przez wiele lat komputer i Internet wydawały się niedostępne dla dojrzałych ludzi. Jednak seniorzy coraz chętniej odkrywają ich zalety, w tym m.in. fakt, że dzięki nim można dotrzeć do wielu przydatnych informacji, dotyczących zdrowia i stylu życia osób starszych. Powoli odkrywają również, że pozwalają one na odnajdywanie innych dojrzałych ludzi, często samotnych, spragnionych sympatycznego towarzystwa czy nawet przyjaźni lub miłości. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, co oferuje dobry portal dla seniorów? Przeczytaj zatem już teraz poniższy artykuł!

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.