Jak dobrać odpowiedni aparat słuchowy?

Problemy ze słuchem nie są powodem, aby się ograniczać i rezygnować z codziennych aktywności. Na rynku znajdziesz bowiem urządzenia, które ułatwią Ci lepszy odbiór dźwięków i umożliwią swobodne prowadzenie rozmów. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, które sprawdzi się u wszystkich, dlatego wybór aparatu słuchowego to kwestia indywidualna. Podpowiadamy, jak znaleźć właściwe urządzenie!

Czytaj dalej

Laserowa korekcja wzroku — opinie pacjentów po zabiegu

Korekcja wzroku wykonywana za pomocą lasera to metoda znana już od prawie 30 lat. Szacuje się, że w ten sposób zoperowano już nawet 100 milionów osób na całym świecie. Nieustanny rozwój medycyny i nowych technologii sprawiły, że laserowa korekcja wzroku jest obecnie jedną z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych opcji dla osób, które cierpią na krótkowzroczność, dalekowzroczność lub różne formy astygmatyzmu. Świadczą o tym tysiące opinii zadowolonych pacjentów.

Czytaj dalej

Rezonans magnetyczny w Poznaniu - gdzie wykonać badanie?

Diagnostyka wielu chorób i dolegliwości wymaga wykonania badania metodą rezonansu magnetycznego. Jest to urządzenie, które mówiąc w skrócie, pozwala bezinwazyjnie zajrzeć do ludzkiego ciała i sprawdzić stan wszystkich narządów oraz tkanek. Takie badanie może być kluczowe w wykrywaniu wielu zmian chorobowych. Sprawdźmy, gdzie najlepiej wykonać badanie rezonansem magnetycznym w Poznaniu. 

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.