• Start
  • Inne
  • Trendy w obuwiu medycznym na 2023 rok!

Trendy w obuwiu medycznym na 2023 rok!

Praca medyków jest niezwykle odpowiedzialna i wymaga dużej wiedzy. Jednocześnie zarówno lekarze, jak i pielęgniarki czy farmaceuci powinni mieć zapewnione niezwykle komfortowe obuwie, co wcale nie oznacza, że np. chodaki medyczne nie mogą być stylowe. Poznajcie trendy w obuwiu medycznym na 2023 rok!

Obuwie medyczne - wygoda na najwyższym poziomie 

Obuwie medyczne dostępne jest w wielu wzorach czy fasonach. Można zdecydować się na standardowe chodaki medyczne na grubej podeszwie, ale też wybrać klapki z paskiem, które prezentują się niczym buty sportowe. Dostępne są nawet mocno wyprofilowane klapki na cieńszej podeszwie. Doskonałą ofertę ma producent Dr Mitra. Tego typu buty cechuje nie tylko wyjątkowa estetyka, ale też jakość, trwałość i niezawodność w trudnych warunkach. Doskonałym tego przykładem są modele wykonane z laminowanej skóry, której żywotność znacząco przewyższa klasyczną skórę naturalną. Producent we wszystkich modelach obuwia medycznego zastosował specjalną konstrukcję podeszwy, minimalizującą zmęczenie stóp. Dziurkowana struktura cholewki pozwala skórze oddychać i zapobiega poceniu się stóp nawet podczas upałów. Do tego wszystkiego obuwie medyczne jest bardzo lekkie i ma antypoślizgową podeszwę. 

Najmodniejsze obuwie medyczne w 2023 roku

Obuwie dla medyków może prezentować się naprawdę świetnie i zachwycać swoją estetyką. Można dopasować je do koloru fartucha, czy spodni, ale też dobrać je do odzieży na zasadzie kontrastu. Dzięki grubej podeszwie obuwie wysmukla nogi i sprawia, że można poczuć się stylowo nawet w pracy. Chodaki medyczne ozdobione kolorowymi dekorami to hit w tym sezonie. Można zdecydować się na takie w kwiatowe desenie. Na uwagę zasługują też chodaki medyczne ozdobione dekorem mandali. Jest to synonim kręgu życia, ale też przemijalności. Jeżeli lubicie kolorowe wzory, to świetnie sprawdzą się chodaki medyczne w kolorowe motyle czy flamingi. Oczywiście można postawić jeszcze na ponadczasową klasykę i wybrać obuwie dla medyków w kolorze białym lub czarnym. Jeżeli szukacie wysokiej jakości obuwie medycznego damskiego, to takie znajdziecie w ofercie: https://meditrendy.pl/obuwie-medyczne/obuwie-medyczne-damskie. Nie trzeba wcale wybierać klapków czy chodaków, można zdecydować się na klasyczne obuwie medyczne typu sportowego np. w kolorze neonowym.

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.