• Start
  • Inne
  • Serwis i sprzedaż aparatury medycznej - bo najważniejsza jest jakość!

Serwis i sprzedaż aparatury medycznej - bo najważniejsza jest jakość!

Dostępność na rynku ofert związanych ze sprzedażą i serwisem sprzętu medycznego jest bardzo duża. Mimo wielu propozycji tylko nieliczne firmy zapewniają kompleksowe rozwiązania i dobrej jakości produkty. By znaleźć godną zaufania działalność, warto przyjrzeć się przedsiębiorstwu, jakim jest Apariva, która to oferuje nie tylko podstawowe usługi, ale również pełen zakres pomocy związanych z aparaturą medyczną.

Doświadczenie założycieli a usługi sprzedaży i serwisy sprzętu medycznego

Oferując serwis i sprzedaż sprzętu medycznego wysoko ceniona firma, powinna mieć w szeregach osoby, które od lat zajmują się taką działalnością. Dzięki temu każdy klient, nawet ten najbardziej wymagający ma pewność, iż zostanie dobrze obsłużony i otrzyma produkty najwyższej jakości. Dodatkowo poprzez duże doświadczenie rzutujące na serwis każda placówka otrzymuje całościową pomoc w przypadku awarii lub uszkodzeń sprzętu albo poszczególnych jego części. Dlatego też należy sugerować się nie tylko propozycjami konkretnych usług, ale również informacjami bardziej szczegółowymi. Firma, która może okazać się ponadprzeciętną wiedzą właścicieli to Apariva.com, reprezentowana przez samych znanych w branży medycznej założycieli, czyli Piotra Skomorowskiego i Macieja Makosia. 

Jakie sprzęty oferuje Apariva oraz dla kogo są przeznaczone?

Apariva swoją indywidualną ofertę kieruje do szpitali oraz placówek medycznych. Propozycje sprzętu, który można kupić, obejmuje m.in. głowice USG, ultrasonografy, densytometry, aparaty rentgenowskie, rezonanse magnetyczne oraz tomografy komputerowe. Każdy produkt jest starannie wyselekcjonowany, wyprodukowany zgodnie z normami i z materiałów wysokiej jakości, co wpływa pozytywnie na użytkowanie przez klientów oraz na opinię o firmie. Dodatkowo Apariva poleca swoje usługi opiewające na przeglądy sprzętu medycznego, wykonywane z użyciem nowoczesnych, dokładnych, szybkich i niezawodnych urządzeń pomiarowych, przez co oferta jest bardzo spójna, a także oszczędza czas przeznaczony na szukanie takowych propozycji gdzieś indziej. Plusem korzystania z tej usługi jest również okres trwania przeglądu, który najczęściej trwa od 1 do 3 dni.

Jakie sprzęty medyczne są serwisowane i kto się tym zajmuje?

Usługi serwisowania wymagają od firmy zatrudnienia osób wyspecjalizowanych w tego typu usługach. Dlatego też Apariva zatrudnia tylko inżynierów posiadających minimum 10 lat doświadczenia w naprawach i odpowiednie certyfikaty, które są autoryzowane przez oryginalne serwisy producenckie. Osoby te korzystają również tylko z najbardziej zaawansowanej aparatury pomiarowej i diagnostycznej. Sprzęty serwisowane w firmie to ultrasonografy, aparaty KTG, defibrylatory, USG, RTG., tomografy komputerowe, densytometry czy też rezonanse magnetyczne. W ofertę naprawy wchodzą również wymiany części pochodzących od światowych marek (Siemens, Toshiba, Philips, General Electric), a także testy specjalistyczne, akceptacyjne oraz wymiana głowic USG.

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.