Rękawiczki nitrylowe- niezawodna ochrona dla Twoich rąk

Dołącz do naszej podróży przez świat rękawiczek nitrylowych i odkryj, dlaczego są one uznawane za nieodzowny element nie tylko podczas pandemii, ale także w codziennym życiu i profesjonalnych zastosowaniach. Poznajmy razem, jak rękawiczki nitrylowe stanowią niezawodną tarczę dla Twoich dłoni, dbając o Twoje bezpieczeństwo i komfort.

Czytaj dalej

Najnowsze technologie w produkcji narzędzi chirurgicznych - innowacje dla bezpieczeństwa pacjentów

Świat medycyny, to nieustanny rozwój technologii i wnosi rewolucyjne zmiany do każdej dziedziny medycznej, w tym także do produkcji narzędzi chirurgicznych. Innowacyjne rozwiązania mają nie tylko poprawić wydajność pracy lekarzy, ale przede wszystkim zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów podczas zabiegów chirurgicznych. Odkrywanie i wdrażanie najnowszych technologii stało się fundamentalnym aspektem doskonalenia opieki zdrowotnej, czyniąc narzędzia chirurgiczne bardziej precyzyjnymi, niezawodnymi i bezpiecznymi.

Czytaj dalej

Zmiany w wystawianiu recept 2023 – ograniczenie działań „hurtowych”

Telemedycyna wniosła wiele korzyści w standardy opieki medycznej w naszym kraju. Z jej licznych zalet korzystają zarówno pacjenci, jak i lekarze. E-konsultacje nie wymagają wychodzenia z domu i oczekiwania w poczekalniach w długich kolejkach i jednocześnie dają możliwość szybszego dostępu do niektórych leków. Otwierają też jednak wrota pewnym nadużyciom – mają to jednak ograniczyć zmiany dotyczące wystawiania recept planowane w 2023 roku.

Czytaj dalej

Innowacyjność GoMedi na rynku aplikacji mobilnych

 GoMedi to nowatorska aplikacja mobilna dostępna na systemy iOS i Android, której głównym celem jest wsparcie procesu leczenia pacjentów poprzez usprawnienie przyjmowania leków. GoMedi jest pierwszym narzędziem dostępnym dla indywidualnego pacjenta, oferującym natychmiastowy dostęp do informacji o potencjalnym konflikcie pomiędzy lekami, co stanowi nieocenioną pomoc w codziennym zarządzaniu terapią. Dodatkowo, aplikacja umożliwia szybkie wyszukanie apteki z dostępnymi lekami lub ich odpowiednikami, co znacznie ułatwia i przyspiesza proces ich zakupu.

Czytaj dalej

Który orientalny kurs masażu jest godny uwagi?

Zastanawiasz się, na jaki kurs masażu orientalnego warto się zapisać? Polecamy kurs masażu japońskiego shiatsu i kurs masażu tajskiego. Te dwie techniki łączy stosowanie różnych metod masowania. Odkryj sekrety dalekowschodniej sztuki relaksacji i odprężenia i zapisz się na kurs masażu, który wprowadzi się w fascynujący, orientalny świat!

Czytaj dalej

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.