• Start
  • Uroda
  • Kombajny kosmetyczne - jaki najlepiej wybrać?

Kombajny kosmetyczne - jaki najlepiej wybrać?

Kombajny kosmetyczne to urządzenia, które cieszą się coraz większą popularnością. W salonach kosmetycznych profesjonalne kombajny są używane już od dłuższego czasu, jednak mini-kombajny do użytku domowego to dosyć świeża sprawa. Wielu kosmetologów i lekarzy wciąż zastanawia się, czy kombajn kosmetyczny to dobra inwestycja. Trzeba przyznać, że urządzenie, to do użytku profesjonalnego, nie kosztuje mało, ale jest warte swoje ceny!

Kombajn kosmetyczny Hebe

Oferta kombajnów kosmetyczny Hebe jest dość szeroka. Dostępna są urządzenia 3 w 1, 8 w 1, a nawet 14 w 1. Istnieje także możliwość indywidualnego dobrania pożądanych modułów. Urządzenia te są oparte na najnowszej technologii, która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo zabiegów. Lista możliwych funkcji, w które może być wyposażony kombajn kosmetyczny hebe jest bardzo długa.

Mikrobrazja diamentowafale radiowepeeling kawitacyjnyoxybrazja czy liposukcja ultradźwiękowa to tylko niektóre z nich. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, dlatego poradzą sobie z nią nawet Ci mniej zaawansowani technologicznie kosmetolodzy. Kombajn kosmetyczny Hebe sprawdzi się w każdym salonie kosmetycznym i gabinecie medycy estetycznej.

Kombajny kosmetyczne wielofunkcyjne

Kombajny kosmetyczne to urządzenie, które ułatwiło pracę nie jednemu lekarzowi/ kosmetologowi. Na rynku dostępnych jest obecnie wiele różnych modeli kombajnów wielofunkcyjnych, dlatego warto dobrze przemyśleć swój wybór.

Urządzenie musi spełniać najwyższe standardy i być wysokiej jakości, dlatego polecamy korzystać ze sprzętu od sprawdzonych producentów jak np. Medika Poland, który jest polskim producentem kombajnów kosmetycznych.

Szeroka gama funkcji kombajnów wielofunkcyjnych, w tym diagnostyczna analiza skóry, która pozwala na dobranie odpowiedniego zabiegu, zamknięta jest w urządzeniu o niewielkich gabarytach. Jest to niewątpliwie ogromna zaleta produktu, ponieważ powierzchnie gabinetów kosmetycznych nie są zwykle zbyt duże i łatwo je zagracić.

kombajny kosmetyczne

Jaki kombajn kosmetyczny najlepiej wybrać?

Decyzja o wyborze kombajnu kosmetycznego jest bardzo indywidualna. To profesjonalista zwykle wie najlepiej, w jakich zabiegach się specjalizuje oraz czego oczekują jego klientki. Profesjonalny kombajn kosmetyczny nie należy do rzeczy najtańszych, ale biorąc pod uwagę jego funkcjonalność, warto posiadać go w wyposażeniu swojego gabinetu.

Czasem dokładając niewielką sumę, możemy dostać urządzenie bogatsze o kilka funkcji. Warto zatem dokładnie przemyśleć ile pieniędzy możemy przeznaczyć na zakup  kombajnu. Możliwość spersonalizowania urządzenia przez indywidualne wybranie modułów, sprawia, że każdy kosmetolog może zakupić urządzenie idealnie dobrane do swoich potrzeb. 

Jaka jest cena kombajnu kosmetycznego?

Ceny kombajnów kosmetycznych - jak większości profesjonalnych produktów, mogą się od siebie znacząco różnić. Wszystko zależy od typu produktu na jaki się decydujemy, ilości funkcji jakiego posiada itp. Najtańsze urządzenia do użytku profesjonalnego można nabyć już za około 5 tysięcy złotych.

Za produkty z najwyższej półki, najlepsze jakościowo, które oferują najwięcej modułów trzeba zapłacić znacznie więcej- nawet kilkanaście/ kilkadziesiąt tysięcy złotych. To na jaki kombajn kosmetyczny się zdecydujemy i ile chcemy na niego przeznaczyć to sprawa indywidualna. Należy jednak pamiętać by kupować urządzenia spełniające standardy bezpieczeństwa, tylko od zaufanych producentów. 

Jak korzystać z profesjonalnych kombajnów kosmetycznych?

Co najważniejsze, zawsze należy pamiętać, że jest to sprzęt przeznaczony wyłącznie do użytku przez profesjonalistów. Do użytku domowego dostępne w sprzedaży są mini-kombajny.

Są to urządzenia o mniejszej mocy i mniejszej ilości dostępnych modułów. Co jednak najważniejsze- są bezpieczne, jeśli tylko używamy ich w sposób prawidłowy (zawsze należy przeczytać instrukcję!) nie powinniśmy zrobić sobie krzywdy. Co jednak ze sprzętem profesjonalnym?

Niektórzy producenci, np. Medika Poland oferują bezpłatne szkolenie z certyfikatem w cenie urządzenia. Jest to niewątpliwie ogromne ułatwienie- nie musimy szukać kursów na własną rękę, za które dodatkowo trzeba płacić- niestety, zwykle nie małe pieniądze. Co więcej producent zapewnia także opiekę poszkoleniową, dzięki czemu jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowego stosowania produktu, możemy je szybko rozwiać konsultując się ze specjalistą. 

Decyzja o zakupie kombajnu kosmetycznego to poważna sprawa. Rozważając nabycie urządzenia należy jasno określić jakie oczekiwania mamy względem urządzenia- jakie moduły są dla nas niezbędne? Ile funkcji powinien mieć pożądany przez nas kombajn kosmetyczny?

Jaką kwotę jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup produktu? Pamiętajmy, że takich urządzeń nie kupuje się codziennie, jest to raczej długoterminowa inwestycja, dlatego naprawdę warto zastanowić się nad zakupem produktów o najwyższej jakości. 

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.