Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

ŁódzkieŁęczyca ul. Zachodnia 6

Ogólne

Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy jest szpitalem spełniającym najwyższe normy jakości.
Już w 2003, w oparciu o dokonaną inspekcję przez wizytatorów Ośrodka Akredytacyjnego Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia szpital uzyskał Certyfikat Akredytacyjny, a w 2007 po dwuetapowym audicie przeprowadzonym przez Akademia DEKRA Certification uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000.
Dwuetapowy audit polegający na ocenie dokumentacji systemowej zakładu oraz działalności szpitala we wszystkie realizowanych procesach w poszczególnych komórkach organizacyjnych odbył się w 2007 roku
i powtarzany jest po uprzednich corocznych auditach wewnątrzszpitalnych, co 3 lata.
Wdrożenie systemu zarządzania jakością i uzyskanie certyfikatu potwierdzającego zgodność Systemu Zarządzania Jakością z międzynarodową normą ISO 9001:2007 potwierdza wysoką jakość świadczonych usług w Poradniach i Oddziałach szpitalnych. Usprawnienie i uporządkowanie w funkcjonowaniu i zarządzaniu sprzyja prawidłowemu obiegowi informacji, rzetelnie prowadzonej i pełnej dokumentacji leczniczej, prawidłowemu planowaniu procesu leczenia. W połączeniu z wyspecjalizowana, ciągle dokształcającą się kadrą medyczną, nowoczesną aparaturą oraz nowatorskimi metodami leczenia, sprawia to, że jesteśmy uznaną i nowoczesną jednostką w regionie. Wyrazem tego jest zaufanie i wysoka ocena jaką nam wystawiają nam nasi pacjenci.

Lekarze

Źródło: http://zozleczyca.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • ŁódzkieŁęczyca ul. Zachodnia 6
Zapisz Drukuj

Kontakt - Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Podstawowe informacje

Tak
Diabetologia, Ginekologia, Położnictwo, Intensywna terapia, Anestezjologia, Interna, Choroby wewnętrzne, Laryngologia, Laryngologia dziecięca, Neonatologia, Pediatria
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się