Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

ŚwiętokrzyskieChęciny ul. Czerwona Góra 10

Ogólne

W tym dziale będziecie Państwo mogli poznać bliżej  nasz szpital. Znajdziecie Państwo informację o  zarządzie, poznacie naszą historię jak także zobaczycie  nasze osiągnięcia potwierdzone certyfiaktami bądź wyróżnieniami.

Misja i Wizja w organizacji odgrywa bardzo istotną rolę. Określenie sensu i celu istnienia organizacji jest pierwszym krokiem do stworzenia jej strategii oraz wizerunku na zewnętrz. W realizacji naszych marzeń i planów kierujemy się nadrzędną zasadą dla nas, iż Pacjent zawsze jest najważniejszy. Zależy nam na tym aby nasi Pajcenci mieli satysfakcję oraz zadowolenia z udzielonych im świadczeń. Poniżej możecie Państwo zapoznać się z naszą Misją oraz Wizją.

Misja jest świadectwem tożsamości firmy, swoistym „kodem genetycznym” kultury organizacyjnej, który określa podstawowe wartości organizacji. Wartości te pomagają ujednolicić sposoby działania pracowników w kluczowych dla firmy sprawach.
Misja określa kierunek działania całej organizacji, jej koncepcję biznesu firmy, jej rolę i sens istnienia. Określa pośrednio dziedziny, którymi firma jest w stanie się zająć i chce się zajmować.

Wizja jest opisem wizerunku przedsiębiorstwa w odległej przyszłości, przy optymistycznym założeniu wystąpienia korzystnych uwarunkowań. Jest to, często idealna, koncepcja organizacji w przyszłości. To aspiracje i marzenia zarządu o jej przyszłym kształcie. I to, że jest to najczęściej idealne marzenie to bardzo dobrze, bo właśnie marzenia, cele na pierwszy rzut oka nierealne inspirują nas do działania. Motywują do podejmowania wyzwań

Lekarze

Źródło: http://czerwonagora.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • ŚwiętokrzyskieChęciny ul. Czerwona Góra 10
Zapisz Drukuj

Kontakt - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze

Podstawowe informacje

Tak
Alergologia, Chirurgia klatki piersiowej, Chirurgia onkologiczna, Intensywna terapia, Anestezjologia, Interna, Choroby wewnętrzne, Kardiologia, Ortopedia, Traumatologia, Pulmonologia, Urologia
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się