Voxel Augustów

PodlaskieAugustów ul. Szpitalna 1

Ogólne

Voxel to prężnie rozwijająca się sieć Medycznych Centrów Diagnostycznych, które świadczą wysokospecjalistyczne usługi w dziedzinie radiologii oraz oferują kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie. Nadrzędnym celem firmy jest umożliwienie jak największej liczbie pacjentów dostępu do najwyższej jakości usług zaawansowanej diagnostyki obrazowej, w tym: rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej oraz opartej na najnowszych metodach medycyny nuklearnej: pozytonowej tomografii emisyjnej  (PET-TK) i tomografii emisyjnej pojedynczych fotonów (SPECT).

Swoje cele Medyczne Centra Diagnostyczne Voxel realizują poprzez świadczenie usług zdrowotnych z zakresu wysokospecjalistycznej diagnostyki obrazowej, outsourcingu usług diagnostycznych oraz usług opisowych teleradiologii. Dodatkowym profilem działalności jest kształcenie kadr medycznych oraz działalność badawcza i naukowa. Firma skupia unikalny zespół specjalistów diagnostyki obrazowej z bogatym doświadczeniem klinicznym i uznanym dorobkiem naukowym, który współpra

cuje z wiodącymi ośrodkami telemedycyny w Europie. Dzięki ścisłej współpracy z największymi dostawcami sprzętu medycznego pracownie Voxel dysponują nowoczesnymi urządzeniami diagnostycznymi oraz świadczą specjalistyczne usługi na najwyższym światowym poziomie.

W ramach grupy Voxel działa również Centrum Diagnostyki Obrazowej, świadcząc usługi w zakresie diagnostyki obrazowej, teleradiologii i outsourcingu oraz Alteris dostarcza systemy informatyczne dla szpitali i centrów diagnostycznych oraz zajmuje się realizacją projektów wyposażania pracowni diagnostycznych.

Rozwiązania oferowane przez grupę Voxel decydują o przewadze konkurencyjnej opartej na ciągłym rozwoju oferty oraz technologicznym zaawansowaniu rozwiązań, co sprawia, że staje się liderem w branży diagnostycznej o wysokowykwalifikowanej kadrze pracowniczej, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Lekarze

Źródło: http://www.voxel.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • PodlaskieAugustów ul. Szpitalna 1
Zapisz Drukuj

Kontakt - Voxel Augustów

Podstawowe informacje

Tak
Radiologia, Diagnostyka obrazowa
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

Tagi

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.