Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Dębinki 7, 80-952 Gdańsk

Ogólne

Podstawowym celem Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych i promocja zdrowia, w tym wdrażanie nowych technologii medycznych oraz metod leczenia. Szpital udziela świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki, leczenia stacjonarnego, ambulatoryjnego oraz rehabilitacji, ze szczególnym uwzględnianiem świadczeń wysokospecjalistycznych w ramach poszczególnych specjalności. W Uniwersyteckim Centrum Klinicznym działają: kliniki, poradnie, laboratoria, pracownie oraz zakłady, w tym Zakład opiekuńczo-leczniczy zlokalizowany przy Alei Zwycięstwa 30 w Gdańsku, który świadczy usługi pielęgnacyjne i opiekuńcze w ramach opieki długoterminowej.

Podstawowym celem Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego jest udzielanie świadczeń zdrowotnych i promocja zdrowia, w tym wdrażanie nowych technologii medycznych oraz metod leczenia. Szpital udziela świadczeń zdrowotnych w zakresie diagnostyki, leczenia stacjonarnego, ambulatoryjnego oraz rehabilitacji, ze szczególnym uwzględnianiem świadczeń  wysokospecjalistycznych w ramach poszczególnych specjalności. W Uniwersyteckim Centrum Klinicznym działają: kliniki, poradnie, laboratoria, pracownie oraz zakłady, w tym Zakład opiekuńczo-leczniczy zlokalizowany przy Alei Zwycięstwa 30 w Gdańsku, który świadczy usługi pielęgnacyjne i opiekuńcze w ramach opieki długoterminowej. 

Lekarze

Źródło: http://www.uck.gda.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
    Dębinki 7, 80-952 Gdańsk
Zapisz Drukuj

Kontakt - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne

Podstawowe informacje

Diagnostyka laboratoryjna, Medycyna pracy
Państwowa
Klinika
Tak

Tagi

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się