Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

MazowieckieWarszawa Madalińskiego 25

Ogólne

Sercem szpitala jest nowoczesny Blok Porodowy dysponujący dziewięcioma jednoosobowymi salami porodowymi. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa podczas porodu w kompletnie urządzonych salach zgromadziliśmy najnowocześniejszą aparaturę.

Przemyślana konstrukcja Bloku Porodowego pozwala na obecność członka rodziny przy porodzie zapewniając jednocześnie intymność. Towarzystwo bliskiej osoby podczas porodu naturalnego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Po porodzie Pacjentki wraz z dziećmi przebywają w komfortowych, dwuosobowych pokojach z łazienką.

Sercem szpitala jest nowoczesny Blok Porodowy dysponujący dziewięcioma jednoosobowymi salami porodowymi. W celu zapewnienia pełnego bezpieczeństwa podczas porodu w kompletnie urządzonych salach zgromadziliśmy najnowocześniejszą aparaturę. Przemyślana konstrukcja Bloku Porodowego pozwala na obecność członka rodziny przy porodzie zapewniając jednocześnie intymność. Towarzystwo bliskiej osoby podczas porodu naturalnego nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Po porodzie Pacjentki wraz z dziećmi przebywają w komfortowych, dwuosobowych pokojach z łazienką. Dzięki organizacji Oddziału Położnictwa w systemie rooming-in każda Mama ma zapewniony nieustanny kontakt ze swoim maleństwem i uczestniczy we wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych. Profesjonalny zespół lekarzy położników, neonatologów oraz położnych promuje naturalne karmienie piersią. Jako Szpital Przyjazny Dziecku wspieramy młode Mamy w karmieniu piersią i udzielamy porad lakatacyjnych.

Lekarze

Źródło: https://szpitalmadalinskiego.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • MazowieckieWarszawa Madalińskiego 25
Zapisz Drukuj

Kontakt - Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

Podstawowe informacje

Ginekologia, Położnictwo, Neonatologia, Onkologia i hematologia dziecięca, Pediatria
Państwowa
Klinika
Tak

Tagi

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.