Szpital Powiatowy Chmielnik

ŚwiętokrzyskieChmielnik ul. Kielecka 1 -3

Ogólne

Szpital Powiatowy W Chmielniku jest to szpital posiadający w zasięgu działania miasto Chmielnik. W placówce wykonywane jest pięć świadczeń medycznych. W skład zakontraktowanych usług wchodzą: Rehabilitacja lecznicza(zbliżony do średniego limit świadczeń), Świadczenia pielęgnacyjne i opiekuńcze (zbliżony do średniego limit świadczeń), Ambulatoryjna opieka specjalistyczna (średni limit świadczeń) i Opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień (mały limit świadczeń), Leczenie szpitalne (zbliżony do średniego limit świadczeń)
Szpital posiada dwa oddziały, w których hospitalizowani są pacjenci. Do oddziałów szpitala należą Oddział Chirurgiczny Ogólny, Oddział Chorób WewnętrznychSzpital Powiatowy W Chmielniku zawiera dziewięć poradni specjalistycznych. Największe poradnie to Poradnia Ginekologiczno-Położnicza, Poradnia Chirurgii Ogólnej a także Poradnia Chirurgii Ogólnej.
. Rejestracja telefoniczna obsługuje poniedziałek - piątek w godzinach otwarcia jednostki. Aby zarejetrować się na wizytę specjalistyczną konieczne są: dowód osobisty, skierowanie do specjalisty wystawione przez lekarza rodzinnego, aktualne ubezpieczenie zdrowotne.

Lekarze

Źródło: http://www.szpital-chmielnik.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • ŚwiętokrzyskieChmielnik ul. Kielecka 1 -3
Zapisz Drukuj

Kontakt - Szpital Powiatowy Chmielnik

Podstawowe informacje

Tak
Intensywna terapia, Anestezjologia, Interna, Choroby wewnętrzne, Psychiatria, Psychiatria dzieci i młodzieży
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się