Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"

DolnośląskieŚwidnica ul. Leśna 27 -29

Ogólne

Prowadzona przez nas fundacja działa od grudnia 2004 roku. Ogromnym zaskoczeniem był dla nas fakt nie umieszenia nas na liście organizacji OPP uprawnionych do otrzymania 1 % podatku.
Zawsze dochowywaliśmy wszystkich terminów sprawozdawczych, do których byliśmy zobligowani. Sprawozdanie finansowe i merytoryczne złożyliśmy w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, które do ww/urzędu nie wpłynęło. Nie zostaliśmy o tym fakcie poinformowani. O skreśleniu dowiedzieliśmy się z list umieszczonych na stronie www. pozytek.gov.pl
Nadal posiadamy status organizacji pożytku publicznego i zachęcamy do wpłat 1% w przyszłym roku za rok 2011.
Przepraszamy za utrudnienia.
Katarzyna Szukała
Sekretarz
Fundacji „Pomóżmy Naszym Pacjentom”
Fundacja pragnie wspierać realizację programów profilaktycznych, których celem jest zmniejszenie zachorowania na nowotwory. Fundacja zbiera pieniądze na zakup mammografu. Wg danych statystycznych - rak piersi jest najczęściej spotykanym nowotworem u kobiet.
Co roku w Polsce notujemy około 10 000 nowych zachorowań. Statystycznie u 1 z 12 kobiet w wieku powyżej 30 roku życia występuje nowotwór sutka. Populacja kobiet w tym wieku wynosi 11,4 miliona, więc liczba kobiet zagrożona nowotworem sutka w Polsce to 951 000. 20% tej populacji jest statystycznie zagrożona nowotworem złośliwym (czyli 190 000). Nowotwór gruczołu sutkowego jest główną przyczyną zgonów u kobiet w wieku powyżej 30 lat!!!

Lekarze

Źródło: www.szpital.swidnica.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • DolnośląskieŚwidnica ul. Leśna 27 -29
Zapisz Drukuj

Kontakt - Regionalny Szpital Specjalistyczny "Latawiec"

Podstawowe informacje

Tak
Chirurgia onkologiczna, Endokrynologia, Ginekologia, Położnictwo, Ginekologia onkologiczna, Intensywna terapia, Anestezjologia, Kardiologia, Kardiologia dziecięca, Okulistyka, Onkologia, Ortopedia, Traumatologia, Pediatria
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.