Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

Kujawsko-pomorskieRadziejów ul. Szpitalna 3

Ogólne

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie świadczy usługi profilaktyczno-lecznicze głównie dla ludności zamieszkałej w powiecie radziejowskim i w województwie kujawsko-pomorskim. Pierwszym etapem udzielania usług medycznych jest podstawowa opieka zdrowotna, która jest częścią systemu opieki zdrowotnej zapewniająca zdrowym i chorym świadczenia zdrowotne w miejscu zamieszkania w warunkach ambulatoryjnych lub domowych.
    Podstawowa opieka zdrowotna reprezentowana jest przez Przychodnię Rejonową w Radziejowie rejon – około 5000 mieszkańców. Pozostała część pacjentów obsługiwana jest przez niepubliczne zakłady opieki zdrowotnej. Ilość mieszkańców zapisanych do placówek p.o.z. ulega comiesięcznym zmianom uzależnionym od decyzji pacjenta, który ma wolny wybór lekarza zarówno w placówkach publicznych jak i niepublicznych.    Świadczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej opłacane są kapitacyjnie. Stawka ta obejmuje: lekarza rodzinnego, pielęgniarkę praktyki, pielęgniarkę środowiskowo-rodzinną, pielęgniarkę w środowisku nauczania i wychowania, położną środowiskowo-rodzinną. Stawki są zróżnicowane w zależności od wieku populacji objętej opieką. Zróżnicowanie to wynika ze zwiększonego zapotrzebowania na świadczenia wśród dzieci oraz osób starszych i znajduje swoje odzwierciedlenie w przedziałach wiekowych: 0-6, 7-65, oraz powyżej 65 roku życia.

Lekarze

Źródło: http://szpitalradziejow.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • Kujawsko-pomorskieRadziejów ul. Szpitalna 3
Zapisz Drukuj

Kontakt - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radziejowie

Podstawowe informacje

Tak
Chirurgia dziecięca, Chirurgia naczyniowa, Ginekologia, Położnictwo, Interna, Choroby wewnętrzne, Neonatologia, Pediatria, Rehabilitacja medyczna, Reumatologia
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

Tagi

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się