Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie

LubelskieŁuków ul. Rogalińskiego 3

Ogólne

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie. Jest to w chwili obecnej, jeden z  największych przedsiębiorstw świadczących usługi ochrony zdrowia na terenie powiatu łukowskiego i poza nim.

Niektóre z oddziałów łukowskiego szpitala są znane na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim z usług świadczonych na poziomie renomowanych klinik jak np. system roomingowy na oddziale położniczym.

Na tej stronie, jak też na stronie Biuletynu Informacji Publicznej znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące szpitala i jego personelu. To właśnie ludzie związani na stałe z łukowskim szpitalem, sprawiają, że może on funkcjonować na dość wysokim poziomie.

Lekarze

Źródło: https://spzoz.lukow.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • LubelskieŁuków ul. Rogalińskiego 3
Zapisz Drukuj

Kontakt - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie

Podstawowe informacje

Tak
Ginekologia, Położnictwo, Intensywna terapia, Anestezjologia, Interna, Choroby wewnętrzne, Kardiologia, Medycyna transportu, Neonatologia, Neurochirurgia, Neurologia, Psychiatria, Rehabilitacja medyczna, Reumatologia
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

Tagi

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się