Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej

LubelskieŁęczna ul. Krasnystawska 52

Ogólne

SPZOZ w Łęcznej zapewnia całodobowe udzielanie świadczeń zdrowotnych, polegające na zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia pacjenta.
„Bezpieczeństwo Naszych Pacjentów i Nasze najwyższą wartością”. To nasza misja, którą skutecznie realizujemy dzięki wszechstronnym działaniom w oparciu i zasady zawarte w obowiązujących standardach i procedurach medycznych.

Pacjent powinien zabrać ze sobą :
- odzież właściwą do pory roku
- przybory toaletowe i higieny osobistej
- ręczniki
- ważne skierowanie
- dokumentacje z wcześniejszego leczenia
- dokument tożsamości
Przedmioty wartościowe przynoszone są do szpitala na własną odpowiedzialność, odradzamy pacjentom i ich bliskim przynoszenia do szpitala laptopów,drogich telefonów, biżuterii.
Na czas zabiegu , badania ,operacji pacjent ma możliwość oddania do depozytu w punkcie pielęgniarskim rzeczy osobistych, które są wartościowe dla pacjenta, lub do depozytu głównego (sejfu).

Lekarze

Źródło: http://www.spzoz.powiatleczynski.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • LubelskieŁęczna ul. Krasnystawska 52
Zapisz Drukuj

Kontakt - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej

Podstawowe informacje

Tak
Chirurgia dziecięca, Intensywna terapia, Anestezjologia, Interna, Choroby wewnętrzne, Ortopedia, Traumatologia, Rehabilitacja medyczna
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

Tagi

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się