RehaFit Wrocław

DolnośląskieWrocław Spiska 1

Ogólne

Nasze gabinety fizjoterapii RehaFit we Wrocławiu oferują Państwu najwyższej jakości usługi z zakresu rehabilitacji i masażu. W naszych gabinetach pracujemy wykorzystując nowoczesne metody fizjoterapii m.in. MDT McKenzie, koncepcję PNF, ortopedyczną terapię manualną Kaltenborna-Evjentha, Kinesiology Taping, które celują stricte w problem pacjenta, czyniąc terapię skuteczną.
Wykonujemy również zabiegi z zakresu fizykoterapii: elektrolecznictwa i terapii falami ultradźwiękowymi. Mamy duże doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi oraz sportowcami. Specjalizujemy się szczególnie w rehabilitacji kręgosłupa w przebiegu dyskopatii oraz usprawnianiu stawów obwodowych np. tzw. „bolesnego barku” czy po rekonstrukcji więzadeł kolana.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szeroki wachlarz zabiegów masażu: od leczniczego masażu kręgosłupa, antycellulitowego masażu z wykorzystaniem bańki chińskiej i kawitacyjnej liposukcji do głęboko relaksujących zabiegów typu masaż Breussa czy gorącymi kamieniami.

Zachęcamy również do skorzystania naszych rytuałów zabiegowych obejmujących peeling całego ciała, masaż oraz maskę. Szczególnie polecamy tu „Malinowy zawrót głowy” lub zabieg na bazie czerwonego wina z zastosowaniem kosmetyków najwyższej jakości o niesamowitym aromacie i bogatym składzie.

Każdy zabieg z naszej oferty mogą podarować Państwo komuś w prezencie, wykupując u nas bon podarunkowy w formie ładnego zaproszenia.

W naszych gabinetach wszyscy terapeuci mówią płynnie w języku angielskim.

Oprócz pracy w gabinetach oferujemy dojazd do pacjenta.

Swoje usługi dedykujemy również firmom. Dojeżdżamy do miejsca pracy szkoląc pracowników na temat ergonomii pracy kręgosłupa, właściwym jego eksploatowaniu oraz zapewniamy usługi diagnostyki i masażu. Współpracujemy z hotelami.

Lekarze

Źródło: http://www.rehafit.org

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • DolnośląskieWrocław Spiska 1
Zapisz Drukuj

Kontakt - RehaFit Wrocław

Podstawowe informacje

Rehabilitacja medyczna
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.