Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach

ZachodniopomorskieGryfice ul. Niechorska 27

Ogólne

Zachodniopomorski Szpital Specjalistyczny w Gryficach wraz z Przychodnią Specjalistyczną umiejscowiony jest w kompleksie leśnym na skraju miasta. Jego położenie, wraz z posiadanym parkiem, stwarza pacjentom komfortowe warunki rekonwalescencji, w cichym i miłym otoczeniu. Duże zaangażowanie całego personelu i troska o dobro chorego powodują, iż Szpital jest wysoko ceniony przez pacjentów, a poziom świadczonych usług wysoko oceniany przez konsultantów regionalnych.
Z uwagi na racjonalnie prowadzoną gospodarkę, pod względem ekonomicznym osiąga relatywnie najniższe koszty leczenia przy wysokim poziomie świadczonych usług. Szpital zapewnia wysoko specjalistyczne i specjalistyczne świadczenia zdrowotne w zakresie opieki ambulatoryjnej i stacjonarnej dla pacjentów z centralnego regionu województwa zachodniopomorskiego, tj. dla populacji liczącej 223 tys. mieszkańców. W oparciu o posiadaną bazę lokalową, wysokiej klasy specjalistów i zaplecze diagnostyczne, spełnia wszystkie wymogi Centrum Leczenia Urazów Wielonarządowych dla terenu o promieniu ponad 50 km, a dzięki przyszpitalnemu lądowisku dla śmigłowców, również o dalszym zasięgu.
 
Od roku 2005 Szpital był stopniowo informatyzowany. W chwili obecjej zinformatyzowane są wszystie obszary dzialania szpitala (strefa biała - medyczna jak i Strefa szara - administracyjna). Nasz Szpital wykorzystuje takie Systemy Informatyczne jak: HIS, RIS, PACS, Systemy administracyjne.

Lekarze

Źródło: http://www.medicam.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • ZachodniopomorskieGryfice ul. Niechorska 27
Zapisz Drukuj

Kontakt - Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach

Podstawowe informacje

Ginekologia, Położnictwo, Intensywna terapia, Anestezjologia, Interna, Choroby wewnętrzne, Neonatologia, Neurochirurgia, Neurologia, Ortopedia, Traumatologia, Pediatria, Psychiatria, Psychiatria dzieci i młodzieży
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się