Laguna Medical. Sp. z o.o. Centrum laseroterapii i chirurgii oka. Okulistyczny szpital jednodniowy

PomorskieGdynia plac Kaszubski 1

Ogólne

Laguna Medical Sp. z o.o., jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od ponad 10 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną zyskując coraz większe grono zadowolonych pacjentów, którymi opiekują się wysokiej klasy lekarze specjaliści. Nasz okulista, dermatolog, ortopeda, proktolog oraz chirurg mają do dyspozycji doskonale przygotowany personel medyczny. Dużą wagę przywiązujemy do jakości sprzętu oraz wyposażenia naszych ośrodków, gdyż komfort i satysfakcja pacjentów są dla nas priorytetem. Od wielu lat współpracujemy ze znanymi firmami medycznymi na terenie całej polski w tym z lecznicą Citomed, Centrum Enel Med, Medicover czy Medica Polska. Nasi specjaliści przyjmują zarówno w Trójmieście jak i w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy i Pile gdzie prowadzimy placówki partnerskie.

W 2010 roku przenieśliśmy naszą główną siedzibę i powołaliśmy do życia Pomorskie Centrum Zdrowia. Jest to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą przychodnia, klinika okulistyczna, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital wraz z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym. Inwestycja została zlokalizowana w centrum Gdyni, w zabytkowej modernistycznej kamienicy – w części miasta, która obecnie bardzo dynamicznie się rozwija, przyciąga wielu inwestorów i nazywana jest Strefą Prestiżu.

W związku z tym, iż naszą główną specjalizacją od zawsze była i jest okulistyka, w strukturach Pomorskiego Centrum Zdrowia funkcjonuje wysokospecjalistyczna klinika okulistyczna. Dysponujemy kompleksowo wyposażonymi pracowniami diagnostycznymi, co umożliwia naszym okulistom przeprowadzanie bardzo zaawansowanych badań w tym m.in. w kierunku jaskry, zaćmy, odklejenia i innych schorzeń siatkówki, zwyrodnień plamki żółtej oraz korekcji wad wzroku.

Korzystamy z firmowego sprzętu, dzięki czemu wykonywane badania pozwalają dostosować odpowiednie metody leczenia. Ponadto wykonujemy szeroki zakres zabiegów związanych z okulistyką, w tym zabiegi usunięcia zaćmy, operacje zeza, plastykę powiek czy iniekcje doszklistkowe. Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Trójmieście wykonującym m.in. zabiegi witrektomii tj. zabiegi ratujące wzrok, w tym w przypadku urazu i w trybie pilnym.

W sierpniu 2012 roku do naszej oferty wprowadziliśmy również zabiegi laserowej korekcji wad wzroku metodami LASIK, Epi LASIK, LASEK oraz najnowszą metodą EBK. Nasi okuliści specjalizujący się w zakresie chirurgii refrakcyjnej jako pierwsi na Pomorzu zaczęli wykonywać tego typu zabiegi. W przypadku osób nie kwalifikujących się do zabiegu jesteśmy w stanie jako jedyni w Trójmieście zaproponować alternatywne metody leczenia, m.in. wszczepy soczewek wewnątrzgałkowych (leczenie presbiopii), czy cross linking (leczenie stożka rogówki).

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dzięki czemu możemy nieustannie się rozwijać, nigdy nie zwalniamy tempa i oferujemy coraz szerszy zakres usług medycznych, o coraz wyższej jakości. Współpracujemy z klinikami okulistycznymi i innymi ośrodkami medycznymi (w zakresie zarządzania i podwykonawstwa), dzięki czemu nasi lekarze pracują na terenie całej Polski. Mamy wielką nadzieję, że ośrodek medyczny o tak dużym potencjale i ogromnych możliwościach, na stale wpisze się w medyczną mapę Polski i będzie najchętniej wybieraną placówką prywatną.

Lekarze

Źródło: http://www.lagunamedical.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • PomorskieGdynia plac Kaszubski 1
Zapisz Drukuj

Kontakt - Laguna Medical. Sp. z o.o. Centrum laseroterapii i chirurgii oka. Okulistyczny szpital jednodniowy

Podstawowe informacje

Tak
Dermatologia, Wenerologia, Okulistyka, Ortopedia, Traumatologia
Prywatna
Centrum Medyczne
Tak

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.