La Vie - Kleszczowa

MazowieckieWarszawa ul. Kleszczowa 18

Ogólne

Nasza apteka położona jest na ul. Kleszczowej 18 w Centrum Handlowym "The 18th" w dzielnicy Włochy w Warszawie. W budynku znajduje się również m.in. Tesco, Rosmann, gabinet stomatologiczny oraz medycyny estetycznej.

W nowoczesnych, jasnych wnętrzach oferujemy Państwu możliwość zakupu pełnej gamy leków na receptę(zarówno gotowych jak i recepturowych), OTC (Over-the-counter=sprzedaż bez recepty - odręczna) oraz kosmetyków renomowanych firm(Vichy, La Roche-Posay, Iwostin, Pharmaceris, Ziaja, Oeparol i inne) Dodatkowo, jako pierwsi na rynku warszawskim, prowadzimy kompleksową opiekę farmaceutyczną dla osób przewlekle przyjmujących leki na cukrzycę lub nadciśnienie oraz walczących z nałogiem palenia(szczegóły w zakładce Opieka farmaceutyczna)


W aptece pracuje 3 młodych, ambitnych, profesjonalnych farmaceutów chętnie służących pacjentom pomocą i swoją wiedzą. Nasi pracownicy uczestniczą w szkoleniach, kursach i wykładach z różnych dziedzin farmacji.

Lekarze

Źródło: http://www.aptekalavie.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • MazowieckieWarszawa ul. Kleszczowa 18
Zapisz Drukuj

Kontakt - La Vie - Kleszczowa

Podstawowe informacje

Tak

Tagi

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.