Krzysztof Szram

(brak opinii)

Jestem lekarzem chorób kobiecych od ponad 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki oraz w czasie licznych staży zagranicznych, potem pracując przez 5 lat jako zastępca Kierownika Kliniki Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki. Przez kolejne lata sprawowałem obowiązki Ordynatora Oddziału Ginekologii w Szpitalu MSWiA w Łodzi a następnie Kierownika Oddziału Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

Dr n. med. Krzysztof Szram jest absolwentem wydziału lekarskiego na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Studia ukończył w 1987 roku. Następnie rozpoczął specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii, aby w 1992 roku uzyskać pierwszy stopień, a w 1995 roku drugi stopień specjalizacji w tej dziedzinie. Prowadził badania naukowe nad wybranymi parametrami metabolizmu tlenowego u kobiet w przebiegu ciąży prawidłowej i powikłanej poronieniem zagrażającym lub dokonanym, zwieńczone uzyskaniem tytułu doktora nauk medycznych. Praktykę zdobywał, pracując w Klinikach Wojskowej Akademii Medycznej i Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz podczas licznych staży zagranicznych. Ponadto w czasie swojej pracy zawodowej pełnił obowiązki zastępcy Kierownika Kliniki Ginekologii w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, Ordynatora Oddziału Ginekologii w Szpitalu MSWiA w Łodzi oraz Kierownika Oddziału Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Zgierzu.

Dodatkowe Informacje

Położnictwo i ginekologia
nietrzymanie moczu, wypadanie macicy i pochwy
zespół policystycznych jajników (PCOS), niepłodność
endometrioza, torbiele, mięśniaki, nowotwory
dyspareunia,zaburzenia seksualne,menopauza,osteoporoza
nadżerki szyjki macicy i polipy
Tak
Ginekolog
+48 42 293 97 26

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Wywiad z Pacjentem
Cena

Adres

al. Wyszyńskiego 29 (Galeria Retkińska), Polesie
94-050 Łódź

Inne

Źródło: https://www.tourmedica.pl/lekarze/krzysztof-szram/?ginekolog-poloznik

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.