Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie

LubelskieNałęczów ul. Górskiego 6

Ogólne

Nałęczów - jedno z piękniejszych polskich uzdrowisk znane jest obecnie przede wszystkim ze skutecznego leczenia chorób układu krążenia, zwłaszcza choroby wieńcowej, doskonałych warunków do rehabilitacji pacjentów po zawałach i operacjach serca.
Szczególnie łagodny klimat i źródła mineralne mają duże znaczenie dla leczących się tutaj kuracjuszy, pomagając osiągnąć pomyślne wyniki leczenia.
Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy SP ZOZ w Nałęczowie jako jedyny zakład lecznictwa uzdrowiskowego w Nałęczowie stosuje system zarządzania jakością według ISO 9001-2008 zgodny z wymaganiami normy w zakresie uzdrowiskowe, szpitalne i sanatoryjne leczenie dorosłych oraz rehabilitacja lecznicza w chorobach układu krążenia.
Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy SP ZOZ w Nałęczowie położony jest w strefie A uzdrowiska Nałęczów, w centrum miasta, ale jednocześnie w enklawie ciszy i spokoju, w bezpośrednim sąsiedztwie parku zdrojowego oraz dziewiczej doliny rzeki Bystrej i zalesionych wzgórz, co daje gwarancję spokojnego wypoczynku.
Przyjmujemy pacjentów w ramach:
    umów z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie:
        leczenia uzdrowiskowego szpitalnego i sanatoryjnego,
        wczesnej rehabilitacji kardiologicznej
    pacjentów posiadających dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych z udziałem środków PFRON,

Lekarze

Źródło: http://www.ksunaleczow.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • LubelskieNałęczów ul. Górskiego 6
Zapisz Drukuj

Kontakt - Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w Nałęczowie

Podstawowe informacje

Tak
Rehabilitacja medyczna, Reumatologia
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się