Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLLY -MED" sp. z o.o.

MazowieckieWarszawa Lelechowska 5

Ogólne

Klinika JOLLY MED powstała w 1999 roku w Warszawie, w dzielnicy Stara Ochota, niedaleko lotniska Okęcie. Położona jest wśród zieleni, ma dogodny dojazd i wolne niepłatne miejsca parkingowe. Stworzyliśmy miłą i ciepłą atmosferę, budzącą zaufanie każdego przybywającego do naszej Kliniki.

W eleganckiej, przestronnej recepcji  czekają na naszych pacjentów wysoko wyspecjalizowane recepcjonistki,  które służą pomocą przy wyborze lekarza oraz udzielają podstawowych informacji o zakresie świadczonych usług.

W Klinice  specjalizującej się od początku w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej, wykonujemy również zabiegi z zakresu ortopedii i laryngologii. Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym w dziedzinach: chirurgii plastycznej, chirurgii ogólnej, onkologii, ortopedii, laryngologii, anestezjologii i intensywnej terapii oraz wysokowykwalifikowane pielęgniarki operacyjne, chirurgiczne i anestezjologiczne.

Klinika wyposażona jest w klimatyzowaną salę operacyjną, salę zabiegową, gabinety lekarskie i sale dla pacjentów. Oddział chirurgii plastycznej ma też przygotowane pokoje gościnne dla osoby towarzyszącej pacjentowi. Serwujemy wyżywienie całodobowe, menu ustalane według indywidualnych życzeń pacjentów.

Lekarze

Źródło: http://jollymed.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • MazowieckieWarszawa Lelechowska 5
Zapisz Drukuj

Kontakt - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLLY -MED" sp. z o.o.

Podstawowe informacje

Nie
Chirurgia plastyczna
Prywatna
Klinika
Tak

Tagi

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.