Ewa Urbanek-Jóźwik

(brak opinii)

Absolwentka Akademii Medycznej w Lublinie, specjalista pediatrii, alergologii oraz chorób płuc.
Posiada rozległą wiedzę i duże doświadczenie w dziedzinie schorzeń układu oddechowego i alergologii, zdobyte przede wszystkim w czasie pracy na etacie naukowo-badawczym w Klinice Chorób Alergicznych Zespołu Pediatrycznego Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc w Rabce Zdroju oraz równolegle prowadzonej praktyce prywatnej.

Swoje zainteresowania naukowe rozwijała również na stażach dodatkowych, m.in. w Royal Brompton Hospital w Londynie oraz w renomowanych ośrodkach w Norwegii, zajmujących się badaniem wydolności wysiłkowej i zjawiska nadreaktywności oskrzeli. Zagadnienia te stały się przedmiotem pracy doktorskiej obronionej w IGiChP w Warszawie w 2005 roku.

OgólneDr Ewa Urbanek-Jóźwik systematycznie doskonali umiejętności zawodowe na kursach specjalistycznych, a także sympozjach, zarówno krajowych jak i międzynarodowych.

Wysokie kwalifikacje i doświadczenie pozwalają jej na indywidualne podejście do każdego pacjenta, w sposób profesjonalny, a jednocześnie pełen uwagi i zaangażowania.

Przyjmuje dzieci i dorosłych.


Dodatkowe Informacje

Pediatria
    Alergologia
    Choroby płuc
alergie
    alergiczne choroby dróg oddechowych
    leczenie astmy
Tak
Alergolog, Pulmonolog
+48 22 273 42 72

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Wywiad z Pacjentem
Cena

Adres

Wałbrzyska 46

02-739 Warszawa, mazowieckie

+48 22 273 42 72

Certyfikaty

Ukończone szkoły
Akademia Medyczna w Lublinie

Inne

Źródło: znanylekarz.pl

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.