DentalSerwis

MałopolskieKraków ul. M.J.Piłsudskiego 21

Ogólne

DentalSerwis to innowacyjny projekt, zajmujący się tematyką outsourcing'u w branży IT.
Pomagamy skutecznie i sprawnie zarządzać placówkami, gwarantując:
• pełne zaplecze technologiczne dla gabinetu stomatologicznego,
• zapewnienie kompleksowej obsługi,
• bezawaryjność,
• pomoc „na jeden telefon".
Wprowadzając usługę outsourcing'u IT dla każdego z gabinetów, na starcie dokładamy wszelkich starań, aby cały projekt działał bezawaryjnie i po ciężkiej pracy związanej z rozpoczęciem usług, zagwarantować minimalne ryzyko awaryjności. W ramach naszych usług możemy zaproponować:
• audyt,
• obsługę informatyczną,
• pełne, nieodpłatne doradztwo,
• dostarczenie sprzętu w atrakcyjnych cenach,• serwis sprzętu.

Dbamy również o multimedia, poza standardową obsługą technologiczną jesteśmy w stanie Państwu zapewnić systemy nagłośnienia do odtwarzania muzyki „w tle" oraz telewizory w poczekalniach i recepcji, dla umilenia czasu czekających pacjentów. Oferujemy przygotowanie prezentacji multimedialnych, zdjęć i filmów reklamowych oraz spotów telewizyjnych emitowanych w poczekalniach lekarskich. Tworzymy również loga i strony internetowe.
Innym celem naszej firmy, oprócz montażu, obsługi, czy serwisu urządzeń, jest także gotowość do dzielenia się wiedzą, tak by każdy z pracowników Państwa gabinetu bez problemu potrafił skorzystać z danego urządzenia. Pokazujemy i uczymy m.in. jak bezpiecznie korzystać z urządzeń medycznych, komputerów i tabletów, tworzymy również aplikacje niezbędne do organizacji kursów, konferencji i rejestracji uczestników, a także z serwisowania sprzętu medycznego.
Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Firmy Carestream Dental. W ramach współpracy dostarczamy wybrany sprzęt, zapewniamy montaż oraz fachową obsługę w ramach gwarancji jak i po okresie gwarancyjnym.

Lekarze

Źródło: www.dentalserwis.com

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • MałopolskieKraków ul. M.J.Piłsudskiego 21
Zapisz Drukuj

Kontakt - DentalSerwis

Podstawowe informacje

Stomatologia, Protetyka stomatologiczna
Państwowa
Tak

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.