CITO Krzysztof Tomczak

WielkopolskiePoznań ul. Hynka 9A

Ogólne

Jesteśmy firmą od lat związaną z rynkiem medycznym. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości sprzętu medycznego do placówek służby zdrowia na terenie całego kraju. Obsługujemy zarówno gabinety prywatne, przychodnie lekarskie jak i szpitale oraz kliniki. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości urządzeń niezbędnych w pracy lekarza specjalisty, w możliwie przystępnej cenie. Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady skontaktuj się z nami. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE oraz wpis do rejestru wyrobów medycznych

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem:
- kardiotokografów i detektorów tętna płodu firmy Luckcome
- kolposkopów i wideokolposkopów firmy Alltion
- detektorów tętna płodu, pulsoksymetrów EKG firmy Contec
- ultrasonografów firmy Chison

Zapewniamy także profesjonalny serwis zakupionych u nas urządzeń oraz wsparcie eksploatacyjne. Naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja klientów. Serdecznie zapraszamy do zakupów !

Lekarze

Źródło: cito24.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • WielkopolskiePoznań ul. Hynka 9A
Zapisz Drukuj

Kontakt - CITO Krzysztof Tomczak

Podstawowe informacje

Państwowa
Tak

Tagi

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.