Centrum Medycyny Pracy Medicover

MazowieckieWarszawa Ul. Cybernetyki 19

Ogólne

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie. Już od 15 czerwca zapraszamy pacjentów do realizacji kompleksowych badań profilaktycznych z zakresu medycyny pracy w nowo otwartym Centrum Medycyny Pracy. Centrum oferuje: -8 gabinetów lekarskich -4 gabinety pielęgniarskie -2 gabinety psychotechniki -25 dedykowanych miejsc parkingowych przy budynku

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.

Już od 15 czerwca zapraszamy pacjentów do realizacji kompleksowych badań profilaktycznych z zakresu medycyny pracy w nowo otwartym Centrum Medycyny Pracy.
Centrum oferuje:
-8 gabinetów lekarskich
-4 gabinety pielęgniarskie
-2 gabinety psychotechniki
-25 dedykowanych miejsc parkingowych przy budynku

Lekarze

Źródło: www.medicover.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • MazowieckieWarszawa Ul. Cybernetyki 19
Zapisz Drukuj

Kontakt - Centrum Medycyny Pracy Medicover

Podstawowe informacje

Nie
Dermatologia, Wenerologia, Ginekologia, Położnictwo, Interna, Choroby wewnętrzne, Laryngologia, Medycyna pracy, Neurologia, Okulistyka
Prywatna
Centrum Medyczne
Medicover
Tak

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.