Centrum Medicover - Katowice Graniczna

ŚląskieKatowice ul. Graniczna 54

Ogólne

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie. Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w nowym Centrum Medicover Graniczna w Katowicach. Centrum zlokalizowane jest przy ul. Granicznej 54, w nowoczesnym budynku Atrium (wejście od strony patio budynku). Dogodna lokalizacja naszej placówki- w centrum miasta, przy głównych szlakach komunikacyjnych- ułatwi Państwu wygodny i szybki dojazd do Centrum Medicover zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. W nowej lokalizacji, na powierzchni 790 m2, oferujemy Państwu: -15 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich, -oddzielnie wyodrębnioną część pediatryczną, -gabinety zabiegowe, -punkt pobrań dla dorosłych i dzieci, -USG, -30 miejsc parkingowych zlokalizowanych w parkingu podziemnym przy budynku.

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w nowym Centrum Medicover Graniczna w Katowicach. Centrum zlokalizowane jest przy ul. Granicznej 54, w nowoczesnym budynku Atrium (wejście od strony patio budynku). Dogodna lokalizacja naszej placówki- w centrum miasta, przy głównych szlakach komunikacyjnych- ułatwi Państwu wygodny i szybki dojazd do Centrum Medicover zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.
W nowej lokalizacji, na powierzchni 790 m2, oferujemy Państwu:
-15 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich,
-oddzielnie wyodrębnioną część pediatryczną,
-gabinety zabiegowe,
-punkt pobrań dla dorosłych i dzieci,
-USG,
-30 miejsc parkingowych zlokalizowanych w parkingu podziemnym przy budynku.

Lekarze

Źródło: www.medicover.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • ŚląskieKatowice ul. Graniczna 54
Zapisz Drukuj

Kontakt - Centrum Medicover - Katowice Graniczna

Podstawowe informacje

Nie
Alergologia, Chirurgia naczyniowa, Dermatologia, Wenerologia, Diagnostyka laboratoryjna, Endokrynologia, Ginekologia, Położnictwo, Interna, Choroby wewnętrzne, Kardiologia, Laryngologia, Medycyna pracy, Neurologia, Okulistyka, Ortopedia, Traumatologia, Pediatria, Pulmonologia, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Rehabilitacja medyczna, Reumatologia, Urologia
Prywatna
Centrum Medyczne
Medicover
Tak

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.