Centrum Medicover - Katowice Chorzowska

ŚląskieKatowice ul. Chorzowska 50

Ogólne

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie. Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w Centrum Medicover Chorzowska w Katowicach. Centrum zlokalizowane jest przy ul. Chorzowskiej 50. Tablice informacyjne skierują Państwa na podziemny parking, przeznaczony dla Klientów Medicover. Z parkingu wjadą Państwo windą na parter, gdzie znajduje się nasze Centrum. Parking jest bezpłatny: pobrany przy wjeździe bilet parkingowy wystarczy skasować w recepcji. Tak oznaczony bilet otwiera szlaban parkingu przy wyjeździe. Wejście do Centrum Medicover znajduje się od strony Banku Śląskiego. Na powierzchni prawie 800 m2 oferujemy Państwu: -12 nowocześnie urządzonych gabinetów lekarskich i stomatologicznych, -pracownie USG i RTG. Centrum jest klimatyzowane i komfortowo urządzone oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w Centrum Medicover Chorzowska w Katowicach.
Centrum zlokalizowane jest przy ul. Chorzowskiej 50. Tablice informacyjne skierują Państwa na podziemny parking, przeznaczony dla Klientów Medicover. Z parkingu wjadą Państwo windą na parter, gdzie znajduje się nasze Centrum. Parking jest bezpłatny: pobrany przy wjeździe bilet parkingowy wystarczy skasować w recepcji. Tak oznaczony bilet otwiera szlaban parkingu przy wyjeździe. Wejście do Centrum Medicover znajduje się od strony Banku Śląskiego.
Na powierzchni prawie 800 m2 oferujemy Państwu:
-12 nowocześnie urządzonych gabinetów lekarskich i stomatologicznych,
-pracownie USG i RTG.
Centrum jest klimatyzowane i komfortowo urządzone oraz przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Lekarze

Źródło: www.medicover.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • ŚląskieKatowice ul. Chorzowska 50
Zapisz Drukuj

Kontakt - Centrum Medicover - Katowice Chorzowska

Podstawowe informacje

Nie
Alergologia, Chirurgia naczyniowa, Dermatologia, Wenerologia, Diagnostyka laboratoryjna, Ginekologia, Położnictwo, Hematologia, Interna, Choroby wewnętrzne, Kardiologia, Laryngologia, Medycyna pracy, Medycyna rodzinna, Okulistyka, Ortopedia, Traumatologia, Pediatria, Pulmonologia, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Stomatologia, Protetyka stomatologiczna
Prywatna
Centrum Medyczne
Medicover
Tak

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.