Centrum Medicover Globis - Wrocław

DolnośląskieWrocław ul. Powstańców Śląskich 7a

Ogólne

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie. Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w nowym Centrum Medicover Globis we Wrocławiu. Centrum zlokalizowane jest przy ul. Powstańców Śląskich 7a, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Swobodnej. Nowe Centrum Medicover Globis znajduje się w pobliżu Dworca PKP i PKS. Do Państwa dyspozycji, obok budynku, są miejsca parkingowe w Marber Parking przy stacji benzynowej. -29 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarzy specjalistów -3 gabinety stomatologiczne -wyodrębnioną część pediatryczna -punkt pobrań dla dzieci i dorosłych (badania można również wykonać w Punkcie Pobrań Synevo przy ul. Racławickiej 15/19 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00) -gabinety zabiegowe -poradnię Medycyny Estetycznej

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w nowym Centrum Medicover Globis we Wrocławiu.
Centrum zlokalizowane jest przy ul. Powstańców Śląskich 7a, w nowoczesnym budynku w ścisłym centrum Wrocławia, u zbiegu ulic Powstańców Śląskich i Swobodnej. Nowe Centrum Medicover Globis znajduje się w pobliżu Dworca PKP i PKS. Do Państwa dyspozycji, obok budynku, są miejsca parkingowe w Marber Parking przy stacji benzynowej.
-29 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarzy specjalistów
-3 gabinety stomatologiczne
-wyodrębnioną część pediatryczna
-punkt pobrań dla dzieci i dorosłych (badania można również wykonać w Punkcie Pobrań Synevo przy ul. Racławickiej 15/19 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:00)
-gabinety zabiegowe
-poradnię Medycyny Estetycznej

Lekarze

Źródło: www.medicover.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • DolnośląskieWrocław ul. Powstańców Śląskich 7a
Zapisz Drukuj

Kontakt - Centrum Medicover Globis - Wrocław

Podstawowe informacje

Nie
Alergologia, Chirurgia naczyniowa, Chirurgia stomatologiczna, Dermatologia, Wenerologia, Diabetologia, Diagnostyka laboratoryjna, Endokrynologia, Ginekologia, Położnictwo, Interna, Choroby wewnętrzne, Kardiologia, Laryngologia, Laryngologia dziecięca, Medycyna rodzinna, Nefrologia, Neurologia, Okulistyka, Onkologia, Ortopedia, Traumatologia, Pediatria, Psychiatria, Pulmonologia, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Stomatologia, Stomatologia dziecięca, Protetyka stomatologiczna, Urologia
Prywatna
Centrum Medyczne
Medicover
Tak

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się