Centrum Medicover - Gdynia Sea Towers

PomorskieGdynia ul. Hryniewickiego 6/4

Ogólne

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie. Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w Centrum Medicover Sea Towers w Gdyni. Centrum zlokalizowane jest obok Skweru Kościuszki, przy ul. Hryniewickiego 6/4, w nowoczesnym budynku Sea Towers. Parking dla pacjentów znajduje się na terenie Dalmoru za okazaniem przepustki wjazdowej pobranej w recepcji Centrum Medicover. Na powierzchni ponad 600 m2 oferujemy Państwu: -15 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich i zabiegowych, -punkt pobrań (badania można również wykonać w Punkcie Pobrań Synevo, przy ul. Bema 16 - czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-18:00 - pobieranie materiału do 17:00) -pracownię USG, -pracownię RTG.

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w Centrum Medicover Sea Towers w Gdyni. Centrum zlokalizowane jest obok Skweru Kościuszki, przy ul. Hryniewickiego 6/4, w nowoczesnym budynku Sea Towers. Parking dla pacjentów znajduje się na terenie Dalmoru za okazaniem przepustki wjazdowej pobranej w recepcji Centrum Medicover.
Na powierzchni ponad 600 m2 oferujemy Państwu:
-15 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich i zabiegowych,
-punkt pobrań (badania można również wykonać w Punkcie Pobrań Synevo, przy ul. Bema 16 - czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-18:00 - pobieranie materiału do 17:00)
-pracownię USG,
-pracownię RTG.

Lekarze

Źródło: www.medicover.pl

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • PomorskieGdynia ul. Hryniewickiego 6/4
Zapisz Drukuj

Kontakt - Centrum Medicover - Gdynia Sea Towers

Podstawowe informacje

Nie
Alergologia, Chirurgia naczyniowa, Dermatologia, Wenerologia, Diagnostyka laboratoryjna, Endokrynologia, Gastroenterologia, Ginekologia, Położnictwo, Hematologia, Interna, Choroby wewnętrzne, Kardiologia, Laryngologia, Laryngologia dziecięca, Medycyna pracy, Nefrologia, Neurologia, Okulistyka, Ortopedia, Traumatologia, Pediatria, Psychiatria, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Rehabilitacja medyczna, Reumatologia, Urologia
Państwowa
Centrum Medyczne
Medicover
Tak

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.