Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka Szpital Specjalistyczny w Kielcach

ŚwiętokrzyskieKielce ul. Prosta 30

Ogólne

Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka - Szpital Specjalistyczny w Kielcach powstał w wyniku przekształcenia Specjalistycznego Szpitala Położniczo-Ginekologicznego i Noworodków. Jego podstawowe działy to ginekologia, położnictwo i neonatologia.

Do dyspozycji naszych pacjentów są również poradnie przyszpitalne: patologii ciąży, leczenia niepłodności, ginekologii dziecięcej, neonatologiczna i inne.

Pacjenci ani jednostki kierujące nie płacą tu za leczenie - wszystkie usługi wykupione są przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Doskonale wykształcony zespół lekarsko-pielęgniarski oraz dobre warunki lokalowe sprawiają, ze pacjenci chętnie się u Nas leczą. Do naszych poradni nie potrzeba skierowania z Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Pracownia Diagnostyki Laboratoryjnej świadczy usługi diagnostyczne na najnowocześniejszym sprzęcie w regionie, który umożliwia wykonanie wszelkich badań przy minimalnym okresie oczekiwania. Większość badań jest opłacona przez NFZ. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy szpital posiada nowej generacji aparat do profilaktycznego badania słuchu, który umożliwia wcześniejsze wykrywanie wad słuchu u noworodka. Dział Ultrasonografii Ginekologiczne-Położniczej (nowoczesna aparatura ultrasonograficzna) umożliwia kompleksową diagnostykę ginekologiczną i położniczą a w tym diagnostyczne, terapeutyczne wewnątrzmaciczne zabiegi.

Szpital dysponuje najnowocześniejszym mammografem przeznaczonym do badań całej populacji pacjentek w województwie świętokrzyskim.

Przeszkolony, młody, życzliwy zespół jest do Państwa dyspozycji. Wysoko wykwalifikowana kadra specjalizuje się w prowadzeniu ciąży i porodu w różnych stanach zagrożenia życia i zdrowia matki i dziecka (np. cukrzyca, Gestoza, choroby serca, itp.). W szpitalu opracowano i wdrożono algorytm intensywnej terapii płodu stosowany w przypadkach nieprawidłowego przebiegu ciąży, wadach rozwojowych płodu. W latach osiemdziesiątych powstała Poradnia Niepłodności zajmująca się najnowocześniejszymi technikami rozrodu wspomaganego. Dzięki jej istnieniu i zastosowaniu nowoczesnych metod leczenia uzyskano niejedną ciążę zakończoną szczęśliwym porodem. Na terenie Centrum działa Szkoła Rodzenia, dzięki której po odpowiednim przygotowaniu towarzyszą porody rodzinne Szpital skutecznie realizuje programy w ramach Narodowego Programu Zdrowia: Poprawy Opieki Perinatalnej, Zwalczania Chorób Nowotworowych, Promocji Karmienia Piersią, Powszechnych Badań Przesiewowych Słuchu, Zapobiegania Reinopatii oraz Program "Decydujący czas".

Zapewniamy Państwa, że nasz wykwalifikowany i doświadczony personel podejmuje kompleksowe działania mające na celu sprawne leczenie bez konieczności odsyłania pacjentów do innych placówek. Zmiana systemu finansowania ochrony zdrowia sprawiła, że wszystkie jednostki są zainteresowane tym, aby pacjenci byli zadowoleni ze świadczonych na Ich rzecz usług. Monitorujemy poziom satysfakcji pacjentów z leczenia szpitalnego, staramy się aby ocena jakości naszych usług była jak najwyższa, dotychczas na podstawie wypełnionych ankiet należy uznać, ze 93% pacjentów uznaje nasze działania za bardzo dobre i deklaruje, że poleciliby ten szpital znajomym, lub w razie konieczności ponownie korzystali z jego usług.

Lekarze

Źródhttp://www.szpgin.kielce.plło:

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • ŚwiętokrzyskieKielce ul. Prosta 30
Zapisz Drukuj

Kontakt - Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka Szpital Specjalistyczny w Kielcach

Podstawowe informacje

Tak
Ginekologia, Położnictwo, Ginekologia onkologiczna, Neonatologia, Pediatria
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się