Apteka Silesia 4

Dolnośląskie Wrocław ul. Kraszewskiego 21

Ogólne

Apteka Silesia to przede wszystkim wysoko wyspecjalizowana kadra pracownicza, która służy Państwu fachową radą i dokładną informacją dotyczącą wszystkich leków. Naszą wiedzą i umiejętnościami staramy się pomóc Państwu każdego dnia. Umożliwiamy bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego jak i bezpłatny dostęp do glukometrów.

Oferujemy Państwu pełny asortyment leków polskich i zagranicznych, parafarmaceutyków, ziół, leków homeopatycznych oraz dermokosmetyków mi. Vichy, La Roche, Avene, Iwostin, Pharmaceris, Eucerin i Declare. Zajmujemy się wykonywaniem leków recepturowych, w tym także i preparatów jałowych.

Każdy pacjent może u nas liczyć nie tylko na fachowe doradztwo, ale również na szeroką, wyczerpującą informację na temat interesujących go preparatów leczniczych. Staramy się zabezpieczyć pacjentom szeroki asortyment leków oraz ciągły do nich dostęp poprzez płynne dostawy, kilkukrotnie w ciągu każdego dnia.

Nieustannie staramy się poszerzać asortyment, zakres usług, a także naszą wiedzę, aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie. To wszystko sprawia, że wciąż zyskujemy zaufanie coraz większej ilości  Pacjentów.

Otwate:

Poniedziałek-Piątek 8:00-20:00

Sobota : 9:00-15:00

Lekarze

Źródło:http://www.aptekasilesia.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • Dolnośląskie Wrocław ul. Kraszewskiego 21
Zapisz Drukuj

Kontakt - Apteka Silesia 4

Podstawowe informacje

Tagi

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się