Apteka przy Weigla 24H

Dolnośląskie Wrocław Ul. Weigla 10

Ogólne

W aptekach sieci ARS MEDICA znajdą Państwo szeroką gamę leków gotowych, ziół, kosmetyków, suplementów diety oraz dermokosmetyków oraz sprzętu medycznego Sieć Wrocławskich Aptek ARS MEDICA posiada w swojej ofercie apteki całodobowe. Z myślą o potrzebach naszych stałych jaki i nowych Klientów otworzyliśmy Aptekę 24h Wrocław, zlokalizowaną przy ulicy Weigla 10.

Apteka ta pracuje w trybie 24h przez 7 dni w tygodniu. W każdej z Naszych Aptek zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel, którego głównym zadaniem jest profesjonalne doradztwo w ramach sprzedaży oferowanego asortymentu. Rozwijamy się dla Naszych klientów. Każdego dnia zwiększamy swoją wiedzę, poszerzamy asortyment oferowanych leków oraz świadczonych usług aby nasze apteki stały się miejscem, w którym każdy z pacjentów znajdzie to czego szuka.

Lekarze

Źródło:http://www.arsmedica.info/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • Dolnośląskie Wrocław Ul. Weigla 10
Zapisz Drukuj

Kontakt - Apteka przy Weigla 24H

Podstawowe informacje

Tagi

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się