Andrzej Raczyński

(brak opinii)
Specjalizuje się w przeprowadzaniu ciąż wysokiego ryzyka, gdzie występuje ryzyko niepowodzenia ciążowego lub wystąpiły wcześniej niepowodzenia ciążowe. Dodatkowo w przypadku wystąpienia:
- anemii w ciąży,
- cukrzycy ciążowej,
- nadciśnienia tętniczego w ciąży,
- patologia ciąży,
- astma w ciąży,
- bóle w ciąży,
należy skorzystać z porad doktora Raczyńskiego.
W przypadku ciąż wysokiego ryzyka doktor przeprowadzi zabieg chirurgiczny typu cesarskie cięcie, w którym specjalizuje się od lat i ma na koncie setki tego typu udanych zabiegów.

Ogólne


Ukończył Akademię Medyczną w 1970 roku, zaś specjalizację z położnictwa i ginekologii z wyróżnieniem zakończył w 1978 r. Później był asystentem Drugiej Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Warszawie. W tym samym czasie pracował wiele lat jako pracownik naukowo-badawczy i adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Następnie pracował jako starszy asystent w Szpitalu Uniwersyteckim Św. Łukasza na Malcie.
Doktor Andrzej Raczyński jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym. Dodatkowo jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego a także założycielem i członkiem Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej oraz założycielem Maltańskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.


Dodatkowe Informacje

Położnictwo i ginekologia
anemia w ciąży
    cukrzyca ciążowa
    nadciśnienie tętnicze w ciąży
    niepowodzenia ciążowe
    patologia ciąży
    bóle w ciąży
    astma w ciąży
    bolesne miesiączkowanie
Tak
Ginekolog
+48 22 273 41 64

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Wywiad z Pacjentem
Cena

Adres

Wałbrzyska 46

02-739 Warszawa, mazowieckie

+48 22 273 41 64

Certyfikaty

Staże
Klinika Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie
Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Warszawie
Szpital Uniwersytecki Św. Łukasza na Malcie

Inne

Źródło: znanylekarz.pl

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówkę medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sprawdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozycję dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.