Reklama

Hotmed.pl to nowatorska platforma generująca szeroki wachlarz możliwości.

Warto z nami współpracować:

  • 1. Szeroki zasięg serwisu
  • 2. Profil oraz galeria obiektu
  • 3. Łatwy i przejrzysty intefejs
  • 4. Brak kosztów stałych ani opłat za rejestarcję

Dołącz do największej bazy obiektów medycznych w Polsce!

OfertaWPIS SPONSOROWANY

Państwa ogłoszenie będzie promowane poprzez umieszczenie w pierwszych wynikach wyszukiwania, dodatkowo będzie bardziej widoczne poprzez wyróżnienie w postaci pogrubionej ramki.


CENA: 200 zł / mc


BILLBOARD

Reklama w głównym banerze serwisu, najbardziej widoczna i widowiskowa. Dodatkowo możliwość wyświetlenia 2 animowanych linii tekstu.

CENA: 1000 tyś / mc


REKLAMA SPOŁECZNOŚCIOWA

1. Reklama Facebook

Ogłoszenie będzie dodatkowo widoczne na naszym profilu Facebook docierając do jeszcze większej liczby odbiorców. Po kliknięciu nastąpi przekierowanie do obiektu na naszej stronie.

CENA: 200 zł /mc


TAPETA

Reklama graficzna w formie tła strony. Użytkownik przeglądający serwis opatrzony tapetą ma stały, nieprzerwany kontakt z reklamą, co daje reklamodawcy skuteczne narzędzie przy budowaniu wizerunku i świadomości marki. Atutem jest także długotrwałe działanie reklamy, którą internauta widzi w tle strony w trakcie całej wizyty na stronach serwisu.

 
Rozmiar tapety w pikselach (szerokość x wysokość): dowolny utworzony tak by pośrodku zostawić biały pas pionowy (na stronę) o szerokości 1200px.
Należy zwrócić uwagę by ważne informacje były jak najbliżej wewnętrznych brzegów tapety (by nie zostały one obcięte przez ekrany o niższej rozdzielczości). Nie powinny wychodzić poza 155px szerokości każdego pasa tapety (1200px+155+155=1510px - obszar widoczny na monitorze rozdzielczości 1510px)

CENA: 600 zł /mc


  

Wyślij zapytanie

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się