Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki"

ŁódzkieŁódź ul. Rzgowska 281 /289

Ogólne

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki – ICZMP w Łodzi jest jednym z największych wysokospecjalistycznych ośrodków medycznych w Polsce. Placówka składa się z dwóch części: Ginekologiczno-Położniczej oraz Pediatrycznej. Jest wiodącym ośrodkiem referencyjnym perinatologicznym, ginekologicznym i pediatrycznym. Ze względu na swój wielodyscyplinarny charakter, zapewnia wszechstronną opiekę nad kobietami w ciąży powikłanej cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, padaczką, chorobami serca, czy infekcjami. W Instytucie diagnozowane i leczone są najtrudniejsze przypadki patologii ginekologicznych. W tej unikalnej placówce, sprawującej opiekę nad matką i dzieckiem do 18 roku życia, reprezentowany jest pełen wachlarz specjalności lekarskich. Rocznie przyjmowanych jest ponad 40 tysięcy pacjentów. Instytut prowadzi szeroką i dynamiczną działalność naukową oraz dydaktyczno-szkoleniową. Współpracuje z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwem Zdrowia, Polską Akademią Nauk, Politechniką Łódzką, Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego oraz bierze udział w ogólnokrajowych programach badawczych, m.in.: „Program poprawy opieki perinatalnej” oraz „Program profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy”.

Lekarze

Marta Mączka

Marta Mączka

Lekarze

Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, specjalizująca się w ginekologii i położnictwie....


Źródło: http://www.iczmp.edu.pl/

Reviews Summary (0)


Currently there are no reviews.

Write a Review

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie
  • ŁódzkieŁódź ul. Rzgowska 281 /289
Zapisz Drukuj

Kontakt - Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki"

Podstawowe informacje

Tak
Chirurgia dziecięca, Ginekologia, Położnictwo, Ginekologia onkologiczna, Neonatologia, Pediatria
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się