Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

Łódzkie · Łęczyca ul. Zachodnia 6
(brak opinii)
+48 24 388 26 01

Podstawowe informacje

Tak
Diabetologia, Ginekologia, Położnictwo, Intensywna terapia, Anestezjologia, Interna, Choroby wewnętrzne, Laryngologia, Laryngologia dziecięca, Neonatologia, Pediatria
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

Ogólne

Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy jest szpitalem spełniającym najwyższe normy jakości.
Już w 2003, w oparciu o dokonaną inspekcję przez wizytatorów Ośrodka Akredytacyjnego Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia szpital uzyskał Certyfikat Akredytacyjny, a w 2007 po dwuetapowym audicie przeprowadzonym przez Akademia DEKRA Certification uzyskaliśmy certyfikat jakości ISO 9001:2000.
Dwuetapowy audit polegający na ocenie dokumentacji systemowej zakładu oraz działalności szpitala we wszystkie realizowanych procesach w poszczególnych komórkach organizacyjnych odbył się w 2007 roku
i powtarzany jest po uprzednich corocznych auditach wewnątrzszpitalnych, co 3 lata.
Wdrożenie systemu zarządzania jakością i uzyskanie certyfikatu potwierdzającego zgodność Systemu Zarządzania Jakością z międzynarodową normą ISO 9001:2007 potwierdza wysoką jakość świadczonych usług w Poradniach i Oddziałach szpitalnych. Usprawnienie i uporządkowanie w funkcjonowaniu i zarządzaniu sprzyja prawidłowemu obiegowi informacji, rzetelnie prowadzonej i pełnej dokumentacji leczniczej, prawidłowemu planowaniu procesu leczenia. W połączeniu z wyspecjalizowana, ciągle dokształcającą się kadrą medyczną, nowoczesną aparaturą oraz nowatorskimi metodami leczenia, sprawia to, że jesteśmy uznaną i nowoczesną jednostką w regionie. Wyrazem tego jest zaufanie i wysoka ocena jaką nam wystawiają nam nasi pacjenci.

Cechy

Podsumowanie opinii

chart
Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Napisz opinię

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie

Lekarze

Źródło: http://zozleczyca.pl/

Lokalizacja: Łódzkie, Łęczyca

Kontakt - Zespół Opieki Zdrowotnej w Łęczycy

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się