Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki"

Łódzkie · Łódź ul. Rzgowska 281 /289
(brak opinii)
+48 42 271 10 00

Podstawowe informacje

Tak
Chirurgia dziecięca, Ginekologia, Położnictwo, Ginekologia onkologiczna, Neonatologia, Pediatria
Państwowa
Centrum Medyczne
Tak

Ogólne

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki – ICZMP w Łodzi jest jednym z największych wysokospecjalistycznych ośrodków medycznych w Polsce. Placówka składa się z dwóch części: Ginekologiczno-Położniczej oraz Pediatrycznej. Jest wiodącym ośrodkiem referencyjnym perinatologicznym, ginekologicznym i pediatrycznym. Ze względu na swój wielodyscyplinarny charakter, zapewnia wszechstronną opiekę nad kobietami w ciąży powikłanej cukrzycą, nadciśnieniem tętniczym, padaczką, chorobami serca, czy infekcjami. W Instytucie diagnozowane i leczone są najtrudniejsze przypadki patologii ginekologicznych. W tej unikalnej placówce, sprawującej opiekę nad matką i dzieckiem do 18 roku życia, reprezentowany jest pełen wachlarz specjalności lekarskich. Rocznie przyjmowanych jest ponad 40 tysięcy pacjentów. Instytut prowadzi szeroką i dynamiczną działalność naukową oraz dydaktyczno-szkoleniową. Współpracuje z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwem Zdrowia, Polską Akademią Nauk, Politechniką Łódzką, Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego oraz bierze udział w ogólnokrajowych programach badawczych, m.in.: „Program poprawy opieki perinatalnej” oraz „Program profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy”.

Cechy

Podsumowanie opinii

chart
Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Napisz opinię

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie

Lekarze

Marta Mączka

Marta Mączka

Wykształcenie: Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, specjalizująca się w ginekologii i położnictwie....

Lekarze

Źródło: http://www.iczmp.edu.pl/

Lokalizacja: Łódzkie, Łódź

Kontakt - Instytut "Centrum Zdrowia Matki Polki"

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się