Centrum Medicover - Katowice Graniczna

Śląskie · Katowice ul. Graniczna 54
(brak opinii)
+48 500 900 500

Podstawowe informacje

Nie
Alergologia, Chirurgia naczyniowa, Dermatologia, Wenerologia, Diagnostyka laboratoryjna, Endokrynologia, Ginekologia, Położnictwo, Interna, Choroby wewnętrzne, Kardiologia, Laryngologia, Medycyna pracy, Neurologia, Okulistyka, Ortopedia, Traumatologia, Pediatria, Pulmonologia, Radiologia, Diagnostyka obrazowa, Rehabilitacja medyczna, Reumatologia, Urologia
Prywatna
Centrum Medyczne
Medicover
Tak

Ogólne

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie. Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w nowym Centrum Medicover Graniczna w Katowicach. Centrum zlokalizowane jest przy ul. Granicznej 54, w nowoczesnym budynku Atrium (wejście od strony patio budynku). Dogodna lokalizacja naszej placówki- w centrum miasta, przy głównych szlakach komunikacyjnych- ułatwi Państwu wygodny i szybki dojazd do Centrum Medicover zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. W nowej lokalizacji, na powierzchni 790 m2, oferujemy Państwu: -15 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich, -oddzielnie wyodrębnioną część pediatryczną, -gabinety zabiegowe, -punkt pobrań dla dorosłych i dzieci, -USG, -30 miejsc parkingowych zlokalizowanych w parkingu podziemnym przy budynku.

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Posiadamy 20 lat doświadczenia – swoją działalność rozpoczęliśmy w Polsce w 1995 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Podstawą naszej działalności jest kompleksowa opieka ambulatoryjna i szpitalna realizowana pod marką Medicover oraz diagnostyka laboratoryjna Synevo. Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do korzystania z usług medycznych w nowym Centrum Medicover Graniczna w Katowicach. Centrum zlokalizowane jest przy ul. Granicznej 54, w nowoczesnym budynku Atrium (wejście od strony patio budynku). Dogodna lokalizacja naszej placówki- w centrum miasta, przy głównych szlakach komunikacyjnych- ułatwi Państwu wygodny i szybki dojazd do Centrum Medicover zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.
W nowej lokalizacji, na powierzchni 790 m2, oferujemy Państwu:
-15 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich,
-oddzielnie wyodrębnioną część pediatryczną,
-gabinety zabiegowe,
-punkt pobrań dla dorosłych i dzieci,
-USG,
-30 miejsc parkingowych zlokalizowanych w parkingu podziemnym przy budynku.

Galeria


Cechy

Podsumowanie opinii

chart
Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Napisz opinię

Personel Medyczny
Lekarze
Czystość
Wyposażenie

Lekarze

Źródło: www.medicover.pl

Lokalizacja: Śląskie, Katowice

Kontakt - Centrum Medicover - Katowice Graniczna

product

Hotmed.pl to miejsce gdzie szybko odnajdziesz placówke medyczną, szpital oraz aptekę. Bogata baza obiektów dostępna w użytecznej wyszukiwarce. Dodatkowo znajdź dobrego lekarza oraz sparwdź jego opinie. Wszystko w jednym miejscu bez wychodzenia z domu! Jeśli masz propozyje dodania nowej pozycji, skorzystaj z własnego panelu gdzie szybko dodasz lekarza czy też placówkę.

Newsletter

Zapisz się do naszego Newslettera


Warunki uczestnictwa

Zapisz się